Aicina pieteikties dalībai Latvijas ziemas peldēšanas čempionātā

  • 13.12.2017.

Jaunā gada sākumā, 27. janvārī, Liepājā, atpūtas vietā “Beberliņi”, pirmoreiz Liepājā norisināsies XIV Latvijas atklātais ziemas peldēšanas čempionāts, kas līdz šim notika Rīgā un Jūrmalā. Ikviens interesents aicināts reģistrēties čempionātam mājaslapā veloronis.lv kur pieejams arī sacensību nolikums. 

Sacensībās var piedalīties 200 dalībnieku, sasniedzot šo skaitu pieteikumu pieņemšana var tikt pārtraukta.

Ziemas peldēšanas čempionāta mērķis ir pulcināt Latvijas un starptautiskos ziemas peldētājus, turpinot ikgadējo tradīciju – popularizēt norūdīšanos un ziemas peldēšanu iedzīvotāju vidū, aktivizēt jau esošo ziemas peldētāju klubu darbību, kā arī sadarbību starp tiem, vietējām pašvaldībām, sabiedriskajām un komercorganizācijām.

Kā jau ierasts, arī šogad Liepājas ziemas peldētāji pulcējas Beberliņu ūdenskrātuves ziemeļu daļā –, pie piedzīvojumu parka „Tarzāns” un arī čempionāts norisināsies šajā vietā.

Pasākumu organizē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas klubs “VeloRonis”, kas sadarbībā ar Sporta pārvaldi un Vides veselības un sabiedrības līdzdalības daļu jau tradicionāli ik gadu atpūtas vietā “Beberliņi” rīko vērienīgas ziemas peldēšanas sacensības. 2018.gada XIV Latvijas atklātais ziemas peldēšanas čempionāts norisināsies 27.janvārī, astoņās distancēs (no 25m līdz pat 450m peldējumos, kā arī klubu sacensības stafetē 4x25m). Tiek gaidīti dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Vācijas, Baltkrievijas u.c valstīm. Vairāk informācijas par ziemas peldēšanu, treniņiem un sacensībām pieejama mājaslapā veloronis.lv. Sacensību laikā būs iespējams ne tikai atbalstīt “roņus”, bet arī izvizināties ar ponijiem un piedalīties dažādās atrakcijās. Ja laika apstākļi būs piemēroti dažādiem ziemas sporta veidiem, tad gleznainajā mežu ielokā būs iespējams gan slidot, gan slēpot.

Vienlaikus šajā dienā, 27. janvārī, Liepājā norisināsies arī Stinšu svētki.