Ar mainīgas intensitātes iesildīšanos aicina piedalīties ziemas peldēšanas koptreniņā

  • 05.01.2017.

Svētdien, 8. janvārī, plkst. 13:00 atpūtas vietā “Beberliņi” norisināsies noslēdzošais tematiskais ziemas peldēšanas koptreniņš pirms 21. janvāra sacensībām, uz kuru aicina krosfita un funkcionālā fitnesa treneri no jaundibinātā sporta kluba “Power House Liepāja”. Arī šoreiz pievienoties gaidīti gan pieredzes bagātie ziemas peldētāji, gan tādi, kuri tikai domā uzsākt rūdīšanos, gan arī citi interesenti, kuri savu brīvo laiku vēlas pavadīt aktīvi un interesanti.

Krosfita un funkcionālā fitnesa nodarbību sporta klubs “Power House Liepāja” durvis vērs janvāra vidū, taču kā vienu no pirmajām nodarbībām sporta kluba pārstāvji Jānis Putra un Andris Freimanis novadīs iesildīšanos 8. janvāra ziemas peldēšanas koptreniņa dalībniekiem.

“Mūsu aizraušanās ir krosfits jeb mainīgas intensitātes treniņš, tāpēc mēģināsim šo nodarbību radīt atšķirīgu no iepriekšējām,” norāda treneris Jānis Putra, “vienlaikus arī mēs esam gatavi sevi uzreiz izaicināt un pievienoties ziemas peldei kopā ar citiem dalībniekiem pēc iesildošā treniņa.” “Power House Liepāja” pārstāvju Andra un Jāņa nākošais izaicinājums plānots 4. februārī Anglijā notiekošajās krosfit sacensībās pāru disciplīnā.

Noslēdzošajā ziemas peldēšanas tematiskajā koptreniņā ikviens “ronis”, kurš piedalījies visos četros koptreniņos, piedalīsies galvenās balvas izlozē, un kā sola biedrība „VeloRonis”, tas būs patīkams pārsteigums.

Visi interesenti pēc kopējās peldes bez maksas varēs sasildīties pirtiņā, kā arī prasīt padomus jau pieredzējušiem ziemas peldētājiem.

Kā jau minēts iepriekš, šogad ziemas peldētāji pulcējas jaunā vietā – Beberliņu ūdenskrātuves ziemeļu daļā –, pie piedzīvojumu parka „Tarzāns”. Lai pievērstu veselīgam dzīvesveidam arvien vairāk cilvēkus, jaunajā ziemas peldēšanas sezonā regulāri notiekošajos tematiskajos treniņos piesaistīti arī citu sporta veidu pārstāvji – ielu vingrotāji, futbolisti un regbisti.

Pasākumu organizē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas klubs “VeloRonis”, kas sadarbībā ar Sporta pārvaldi un Vides veselības un sabiedrības līdzdalības daļu jau tradicionāli ik gadu atpūtas vietā “Beberliņi” rīko vērienīgas ziemas peldēšanas sacensības. Reģistrācija 2017.gada ziemas peldēšanas sacensībām (arī Latvijas Ziemas peldēšanas čempionāta posmam garajās distancēs), kas norisināsies 21.janvārī, jau ir sākusies. Vairāk informācijas par ziemas peldēšanu, treniņiem un sacensībām pieejama mājaslapā veloronis.lv.

Foto: Sense Media