Interesenti aicināti piedalīties koptreniņā ar ziemas peldētājiem un regbistiem

  • 15.12.2016.

Svētdien, 18. decembrī, plkst. 13:00 atpūtas vietā “Beberliņi” norisināsies šogad jau trešais tematiskais ziemas peldēšanas koptreniņš, uz kuru šoreiz aicina regbija kluba “Vikingi” treneris Elviss Češķis ar domubiedriem. Uz pasākumu aicināti gan pieredzes bagātie ziemas peldētāji, gan tādi, kuri tikai domā uzsākt rūdīšanos, gan arī citi interesenti, kuri savu brīvo laiku vēlas pavadīt aktīvi un interesanti.

Liepājas regbisti visiem interesentiem un treniņa dalībniekiem novadīs kopēju iesildīšanos. Treneris Elviss Češķis jau agrāk esot apsvēris domu par peldēm arī ziemā, taču iespēja to pamēģināt kopā ar jau pieredzējušiem ziemas peldētājiem rosina šo vēlmi īstenot. Kā būs, kad patiešām būs jādodas ūdenī, kura temperatūra tuvu nullei, to Elviss neprognozē, taču vēlas pamēģināt, kā tas ir.

Jau informēts, ka ikviens ziemas peldes dalībnieks tematiskajos treniņos aicināts piedalīties arī loterijā, kurā būs iespējas laimēt interesantas un tematiskas balvas.

Arī šoreiz visi interesenti pēc kopējās peldes bez maksas varēs sasildīties pirtiņā, kā arī prasīt padomus jau pieredzējušiem ziemas peldētājiem.

Atgādinām, ka 30. oktobra un 20. novembra koptreniņi, uz kuriem bija ieradušies ap 40 ziemas peldēšanas entuziastu, tika aizvadīti kopā ar ielu vingrotājiem un futbola kluba „Liepāja” treneri Mareku Zuntneru. Gan ielu vingrotāji, gan M. Zuntners pēc nelielas minstināšanās un konsultēšanās ar ziemas peldētājiem arī paši izbaudīja vēso peldi, devās sasildīties pirtiņā un pēc tam teicās esam gandarīti, sajutuši „laimes hormonus”, kas izdalās pēc peldes.

Kā jau minēts iepriekš, šogad ziemas peldētāji pulcējas jaunā vietā – Beberliņu ūdenskrātuves ziemeļu daļā –, pie piedzīvojumu parka „Tarzāns”. Lai pievērstu veselīgam dzīvesveidam arvien vairāk cilvēkus, jaunajā ziemas peldēšanas sezonā regulāri notiek tematiski treniņi, piesaistot arī citu sporta veidu pārstāvjus un veselības veicināšanas speciālistus, kas dalās savā pieredzē un zināšanās, tādēļ uz treniņiem aicināti ne tikai ziemas peldētāji, bet arī citi interesenti.

Pasākumu organizē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas klubs “VeloRonis”, kas sadarbībā ar Sporta pārvaldi un Vides veselības un sabiedrības līdzdalības daļu jau tradicionāli ik gadu atpūtas vietā “Beberliņi” rīko vērienīgas ziemas peldēšanas sacensības. Reģistrācija 2017.gada ziemas peldēšanas sacensībām (arī Latvijas Ziemas peldēšanas čempionāta posmam garajās distancēs), kas norisināsies 21.janvārī, jau ir sākusies. Vairāk informācijas par ziemas peldēšanu, treniņiem un sacensībām pieejama mājaslapā veloronis.lv.

Foto: J. Bitenieks