“Nakts Velobums” noslēdz aktīvās riteņbraukšanas sezonu

  • 01.10.2022.

Piektdien, 30. septembrī, skvērā pie “Čili Pizza” Stendera ielā velorogaininga sacensību “Nakts Velobums” dalībnieki sportiski noslēdza aktīvās riteņbraukšanas sezonu un Eiropas Sporta nedēļu. Vienas un divu stundu distancēs ar kopīgu startu sacentās 44 komandas no Latvijas un Lietuvas. Absolūti labāko rezultātu divu stundu OPEN distancē (150 punkti) uzrādīja  komandas “RK” riteņbraucēji  – Raitis un Roberts.

 

“Nakts Velobuma’ velorogaininga sacensībās bija pieejamas četras distances – Jauno ģimeņu, Ģimeņu, OPEN un Veterānu. Veterānu distancē dalībnieki nebija reģistrējušies.

Jauno ģimeņu distances uzvarētāji (1h)

  1. vieta – komanda “Kalēji 2” – Nauris, Jēkabs (56 punkti)
  2. vieta – komanda “Ļaudamiņi” – Vita, Annija, Vendija, Gabriels (42 punkti) 3. vieta – komanda “Pandas” – Jānis, Aiga, Līga, Dāvis, Valts (41 punkti)

 

Ģimeņu distances uzvarētāji (2h)

  1. vieta – komanda “Īsti vīri” – Gatis, Valters, Jēkabs, Mārtiņš (86 punkti)
  2. vieta – komanda “Šodien jā” (85 punkti)
  3. vieta – komanda “Diagnoze” – Gints, Ralfs, Kristīne, Ilze, Edgars (79 punkti)

 

OPEN distances uzvarētāji (2h)

  1. vieta – komanda “RK” – Raitis, Roberts (150 punkti)
  2. vieta – komanda “MIA” – Kristaps, Dace (139 punkti)
  3. vieta – komanda “Jaunystė” (“Jaunatne” tulkojumā no lietuviešu valodas) – Kęstutis, Reda, Romas (125 punkti)

 

Godalgoto trīs vietu ieguvēji katrā distancē saņēma diplomu, organizatoru speciālbalvas, produkciju no uzņēmuma “Eugesta” un picērijas “Čili Pizza”. Ar pasākuma lielo balvu – pasākuma organizatoru sarūpēto dāvanu karti jaunam velosipēdam – mājās devās komandas “Īsti vīri” dalībnieks Valters.

Ikviens sacensībām reģistrētais dalībnieks starta/finiša vietā saņēma starta paciņas ar uzņēmuma “Eugesta” produkciju un picērijas “Čili Pizza” atlaižu kartēm, kā arī “Nakts Velobums 2022” piemiņas uzlīmi par dalību sacensībās.

Sacensības organizēja Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju klubs “VeloRonis” ar Liepājas valstspilsētas atbalstu. Papildus informācija mājaslapā veloronis.lv/nakts-velobums.

Foto: Ritvars Sproģis