Roņošanas sezonas noslēgums

2022. gada 24. aprīlī

Aicina un atbalsta

 
 

Iepriekšējā pieteikšanās pasākumam internetā

Lai pieteiktos pasākumam internetā, līdz 18. aprīļa plkst. 23:59 jāpārskaita dalības maksa 5 EUR par katru dalībnieku uz organizatora norēķinu kontu:

Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju klubs „VeloRonis“
Reģ. Nr. 40008220083
AS “SEB banka”
LV60UNLA0050021816720
Maksājuma mērķis: Dalība salidojumā un dalībnieka vārds, uzvārds.

Piesakoties pasākumam internetā, dalībnieks apņemas reģistrācijā klātienē 24. aprīlī uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un dalībnieku sarakstā ar savu parakstu apliecina:

  • sava veselības stāvokļa atbilstību ziemas peldēšanai ūdenī no 0 līdz +5C;
  • personīgu atbildību par savu veselības stāvokli peldējuma laikā.

Reģistrācija pasākumam klātienē

Pasākuma dienā, 24. aprīlī, no pulksten 11.00 līdz 12.00 reģistrācija un dalības apmaksa tiek veikta klātienē reģistratūrā Liepājas ziemas peldvietā, Beberliņos, Lībiešu ielā 2/6, Liepājā.

Reģistrējoties pasākumam klātienē dalībnieks*, apņemas uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un dalībnieku sarakstā ar savu parakstu apliecina:

  • sava veselības stāvokļa atbilstību ziemas peldēšanai ūdenī no 0 līdz +5C;
  • personīgu atbildību par savu veselības stāvokli peldējuma laikā.

*Dalībniekiem, kas jaunāki par 18 gadiem, dalībnieku sarakstu paraksta vecāki, aizbildnis vai pilnvarotā persona.

Dalībniekiem, kuri uz pasākumu neierodas vai pasākums tiek atcelts nepārvaramu apstākļu (Force majeure) dēļ, iemaksātā dalības maksa netiek atgriezta.

Norises vieta un laiks

Pasākums norisināsies 2022. gada 24. aprīlī plkst.12.00 – Liepājā, Beberliņu ūdenskrātuvē pie piedzīvojumu parka "Tarzāns" (Lībiešu ielā 2/6, Liepājā).

Mērķis un uzdevums

Pulcināt Latvijas peldētājus, turpinot ikgadējo tradīciju.

Veicināt norūdīšanās un ziemas peldēšanas attīstību, klubu un grupu veidošanu Latvijā.

Popularizēt norūdīšanos un ziemas peldēšanu iedzīvotāju vidū Latvijā, aktivizēt jau esošo ziemas peldētāju klubu darbību.

Veicināt jebkāda veida sporta klubu sadarbību ar ziemas peldēšanas klubiem, sadarbību ar vietējām pašvaldībām, sabiedriskajām un komercorganizācijām.

Pasākuma formāts

  • Šogad Liepājā priecāsimies sveikt ziemas peldētājus salidojumā, kurā papildus iepazīšanās vai atkalredzēšanās priekam dalībniekiem piedāvāsim jaunu izaicinājumu – ikvienam ar kopīgu startu būs iespēja nopeldēt 25 metru vai garāku distanci.
  • Lai ikvienam dalībniekam pēc peldes nodrošinātu zupu, organizatori aicina interesentus reģistrēties pasākumam līdz 18. aprīlim. Reģistrētajiem salidojuma dalībniekiem būs iespēja sasildīties pirtiņā un karsta ūdens baļļā, kā arī piedalīties organizatoru sarūpēto balvu izlozē.

Vieta un laiks

Pasākums norisināsies 2022. gada 24. aprīlī plkst.12.00 – Liepājā, Beberliņu ūdenskrātuvē pie piedzīvojumu parka "Tarzāns" (Lībiešu ielā 2/6, Liepājā).

Vadība

Roņošanas sezonas noslēgumu organizē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju klubs “VeloRonis” ar Liepājas valstspilsētas atbalstu.

Kontakti

veloronis@veloronis.lv

Inga Krivcova +371 26324104

Margarita Teivāne +371 29748164