blockimage

Лиепайский открытый чемпионат по зимнему плаванию

“LIEPĀJAS VELOROŅA KAUSS 2016”

23.01.2016.


РЕЗУЛЬТАТЫ ЧЕМПИОНАТА

Sievietes 25 m brass
Vieta grupāVārdsUzvārdsVecuma grupaRezultāts
1ValentīnaĻeonovaJ0:52:78
2LīgaSaulīteJ1:00:31
SkaidrīteGabranovaJNEPELD
1RaisaPetrovaH0:30:34
2IlonaKursīteH0:42:48
3ValentīnaKellereH0:43:32
1ValentinaGiļovaG0:32:81
2IngaOzoliņaG0:33:75
3TamaraKuzņecovaG0:33:85
4AndaZvīguleG0:33:97
5VijaTīleG0:37:63
1NatāļjaPuzanovaF0:27:78
2TatjanaSilinaF0:34:91
3NadeždaŠefereF0:43:35
1LadaVrubļevskaE0:25:03
2LīgaRozenšteinaE0:28:95
3NataļjaPetušokE0:31:13
4JeļenaKovaļovaE0:35:38
5ZintaUpelnieceE0:35:75
1KristīneRāteD0:27:00
2GuntaOstrovskaD0:28:65
3JekaterinaAndrejevaD0:29:75
IlzeViguleDNEPELD
1LauraKalniņaC0:30:47
2ZandaLīneC0:35:25
1DiānaTimermaneB0:21:19
2IlanaKuzņecovaB0:26:94
3AgateĀdiņaB0:28:06
4KristinePurinaB0:29:60
ElīnaJakovļevaBNEPELD
RandaMisāneBNEPELD
Megija MelānijaKarjusa ANEPELD
Sievietes, 50 m, brīvais stils
Vieta grupāVārdsUzvārdsVecuma grupaPeldējumsRezultātsPiederība
1LīgaSaulīteJ12:07:84Latvijas ronis
2ValentīnaĻeonovaJ12:09:84Latvijas ronis (Ķengaraga roņi)
1OlgaŽukovičaI11:59:44AKVA VITAMĪNS
1AndaZvīguleG21:12:03Ozolnieku roņi
2IngaOzoliņaG21:17:69Latvijas ronis
1LadaVrubļevskaE20:44:68Jelgavas roņi
2JeļenaKovaļovaE31:14:09Latvijas ronis (Ķengaraga roņi)
1IngaMankusD30:36:41AKVA VITAMĪNS
2KristīneRāteD30:46:97Raganas roņi
3IngaKrivcovaD41:03:52VeloRonis
DiānaTimermaneB4NEPELDJelgavas roņi
Vīrieši, 25 m, brass
Vieta grupāVārdsUzvārdsVecuma grupaRezultāts
1VasīlijsKudiķisJ0:50:16
1IvansBergmanisI0:22:20
2JurijsKhudžikI0:34:03
1AleksandrsPopovsH0:35:34
2VladimirsKonstantinovsH0:37:31
1SergejsLebedjkovsG0:19:69
2AndisBukontsG0:21:37
3FridonsPipijaG0:23:25
4GeorgijsPavlovsG0:30:28
5ImantsAuziņšG0:41:12
1JurisAndžānsF0:18:75
2VitālijsŽoglaF0:19:19
3RaitisGultnieksF0:22:31
4JevgēnijsVenclausksF0:25:79
ValentīnsIvanovsFNEPELD
ValērijsVahmjaņinsFNEPELD
AgrisVītoliņšFNEPELD
1AleksandrsJakovļevsE0:19:46
2GarijsProhorovsE0:21:16
3GuntarsJēkabsonsE0:22:85
4IgorsHarjuzovsE0:27:19
5DainisGrīnisE0:27:66
1JānisBrūniņšD0:24:65
2UldisDēricsD0:27:34
1AleksandrsKuprijanovsC0:22:68
2AleksandrsMihailenkoC0:23:34
3JevgēnijsKuprijanovsC0:23:47
4EdmundsMartinsonsC0:23:69
5KasparsKarolisC0:25:19
6VladimirsMadelansC0:26:06
7AndisLūsisC0:36:81
SergejsAdricksCDiskvalificēts
ArtisStrautmanisCNEPELD
IvoKassalietisCNEPELD
VladislavsBergmanisCNEPELD
MihailsPetrišinsCNEPELD
1DmitrijsŽigunovsB0:17:30
2KristapsPlonisB0:18:45
3GustavsZālītisB0:19:09
4MārtiņšŠarpņicksB0:22:16
5Pauls-PavelsKrūmiņšB0:23:03
6NormundsTiļugsB0:27:60
7AleksandrsPuzanovsB0:28:87
Vīrieši, 50 m, brīvais stils
Vieta grupāVārdsUzvārdsVecuma grupaRezultāts
1ViktorsValainisJ0:47:43
2VasīlijsKudiķisJ1:48:24
1IvansBergmanisI0:41:65
1VladimirsKonstantinovsH1:05:78
1AndisBukontsG0:34:81
2RaitsValtersG0:37:79
3SergejsLebedjkovsG0:40:03
4DanielsStankevičsG0:40:22
5FridonsPipijaG0:44:66
6GeorgijsPavlovsG0:45:53
7IgorsSiņicinsG0:56:84
1VitalijsŽoglaF0:34:03
2RaitisGultnieksF0:36:69
3JurisAndžānsF0:37:63
4AgrisVītoliņšF0:47:97
5JevgēnijsVenclausksF1:00:87
1AleksandrsJakovļevsE0:37:41
2GarijsProhorovsE0:39:25
3GintsKopicsE0:41:69
4AlfredsBramanisE0:45:93
5VladimirsLarionovsE1:04:63
GuntarsJēkabsonsENEPELD
1NormundsPriedeD0:44:68
2UldisDēricsD0:50:55
1AleksandrsMihailenkoC0:42:75
2JevgēnijsKuprijanovsC0:44:91
3AleksandrsKuprijanovsC0:44:93
4VladimirsMadelansC0:48:03
MihailsPetrišinsCNEPELD
VladislavsBergmanisCNEPELD
1DmitrijsŽigunovsB0:30:12
2PāvelsŠišlovsB0:30:47
3KristapsPlonisB0:31:06
4KristapsVaģelisB0:31:25
5GustavsZālītisB0:33:59
6GennadijsIļjuksB0:36:50
1GvidoRātsA0:40:82
Stafete, līdz 200 gadiem
VietaKomandas nosaukumsVārds, UzvārdsRezultāts
1Jelgavas RoņiGennadijs Iļjuks1:11:55
1Jelgavas RoņiDmitrijs Žigunovs1:11:56
1Jelgavas RoņiLada Vrubļevska1:11:57
1Jelgavas RoņiDiāna Timermane1:11:58
2AQUATICA JŪRMALALaura Kalniņa1:14:59
2AQUATICA JŪRMALAKristaps Plonis1:14:60
2AQUATICA JŪRMALASergejs Lebjadkovs1:14:61
2AQUATICA JŪRMALAAgate Ādiņa1:14:62
3AQUATICA VeloRonisPāvels Šišlovs1:19:97
3AQUATICA VeloRonisGustavs Zālītis1:19:98
3AQUATICA VeloRonisInga Krivcova1:19:99
3AQUATICA VeloRonisLīga Rozenšteina1:19:100
Stafete, virs 200 gadiem
VietaKomandas nosaukumsVārds, UzvārdsRezultāts
1Jelgavas Roņi - IedvesmaAleksandrs Jakovļevs1:30:06
1Jelgavas Roņi - IedvesmaIvans Bergmanis1:30:07
1Jelgavas Roņi - IedvesmaJekaterina Andrejeva1:30:08
1Jelgavas Roņi - IedvesmaNatāļja Puzanova1:30:09
2Latvijas RonisDaniels Stankevičs1:31:69
2Latvijas RonisVitalijs Žogla1:31:70
2Latvijas RonisGunta Ostrovska1:31:71
2Latvijas RonisElena Kovaļova1:31:72
3Saldus AkvavitamīnsOlga Žukoviča1:41:25
3Saldus AkvavitamīnsInga Mankus1:41:26
3Saldus AkvavitamīnsGints Kopics1:41:27
3Saldus AkvavitamīnsAgris Vītoliņš1:41:28
4Ventspils Jūras lauvas 1Vladimirs Jackevičs1:48:71
4Ventspils Jūras lauvas 2Ilona Kursīte1:48:72
4Ventspils Jūras lauvas 3Natalija Ļevčenko1:48:73
4Ventspils Jūras lauvas 4Igors Harjuzovs1:48:74
5Ventspils Jūras lauvas 2Vija Tīle1:53:75
5Ventspils Jūras lauvas 3Sandra Gūtmane1:53:76
5Ventspils Jūras lauvas 4Normunds Priede1:53:77
5Ventspils Jūras lauvas 5Fridons Pipija1:53:78
6Ventspils Jūras lauvas 3Inga Paparde2:19:54
6Ventspils Jūras lauvas 4Anda Žolneroviča2:19:55
6Ventspils Jūras lauvas 5Stanislavs Jumatovs2:19:56
6Ventspils Jūras lauvas 6Jurijs Khudžik2:19:57