blockimage

XIV Латвийский oткрытый чемпионат зимнего плавания

27.01.2018.

Спонсоры

 
 

РЕЗУЛЬТАТЫ ЧЕМПИОНАТА

Sievietes, 25 m
Vieta grupāVārdsUzvārdsVecuma grupaRezultātsValstsPilsētaKlubs/biedrība
1ViktorijaGedrovičaA (1999 un jaunāki)00:00,20,65LatvijaJelgavaJelgavas roņi
2EllinaPilshchikovaA (1999 и моложе)00:00,27,79BelarusMinskBelgart
1SanijaKupalinskaA1 (1999 un jaunāki)00:00,39,21LatvijaLiepājaVeloRonis
1MartaŠabovičaB (1998-1989)00:00,30,77LatvijaĶekavaLatvijas Ronis
2SannijaSamsone BaranauskaB (1998-1989)00:00,30,78LatvijaSaldusAKVA VITAMĪNS SALDUS
3AneteVilneB (1998-1989)00:00,39,34LatvijaRīgaRaganas Roņi
1SvetlanaŠancevaC (1988-1979)00:00,21,04LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
2ZandaLīneC (1988-1979)00:00,29,13LatvijaLiepājaVeloRonis
3RandaMisāneC (1988-1979)00:00,33,85LatvijaLiepāja
1KristīneRāteD (1978-1974)00:00,25,01LatvijaKrimuldas novadsRaganas roņi
2TatjanaVasjkovaD (1978-1974)00:00,28,44LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
3ŅinaŠablinskaD (1978-1974)00:00,30,20LatvijaRīgaĶengaraga Roņi
4NataļjaŅevostrujevaD (1978-1974)00:00,35,50LatvijaVentspilsVentspils Jūras lauvas
1IngaGedrovičaE (1973-1969)00:00,23,91LatvijaJelgavaJelgavas roņi
2LadaVrubļevskaE (1973-1969)00:00,24,03LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
3JekaterinaAndrejevaE (1973-1969)00:00,26,90LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
4GuntaOstrovskaE (1973-1969)00:00,27,19LatvijaRīgaLatvijas Ronis
5IvetaSarmanovaE (1973-1969)00:00,27,29LatvijaGulbene
6IlzePaparinskaE (1973-1969)00:00,28,29LatvijaJūrmalaLatvijas Ronis
7JeļenaMiezīteE (1973-1969)00:00,31,84LatviaKuldīgaKuldīga
8KristīneKurzemnieceE (1973-1969)00:00,34,89LatvijaJūrmala
9ĻubovaIndriksoneE (1973-1969)00:00,38,50LatvijaVentspilsVentspils Jūras lauvas
10GitaStrazdiņaE (1973-1969)00:00,40,02LatvijaJūrmala
1LīgaRozenšteinaF (1968-1964)00:00,22,04LatvijaLiepājaVeloRonis
2NataļjaPuzanovaF (1968-1964)00:00,28,88LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
3LudmilaGolubevaF (1968-1964)00:00,29,06BelarusMinskBelgart
4AusmaKlapereF (1968-1964)00:00,31,00LatvijaVentspilsVentspils jūras lauvas
5SandraGūtmaneF (1968-1964)00:00,31,24LatvijaVentspilsVentspils jūras lauvas
6IngaŽvikovaF (1968-1964)00:00,31,84LatvijaJelgavaOzolnieku roņi
7JeļenaKovaļovaF (1968-1964)00:00,34,41LatvijaRīgaĶengaraga Roņi
8IneseŠromaF (1968-1964)00:00,44,13LatvijaVentspilsVentspils jūras lauvas
1GuntaFetere-FektereG (1963-1959)00:00,33,03LatvijaVidrižiRaganas Roņi
2AndaZvīguleG (1963-1959)00:00,33,04LatvijaOzolniekiOzolnieku roņi
3MarinaZotovaG (1963-1959)00:00,34,13LatvijaRigaĶengaraga Roni
4NadeždaŠefereG (1963-1959)00:00,34,20LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
5MairaSilacērpaG (1963-1959)00:00,36,72LatvijaAizpute
6SarmaKočāneG (1963-1959)00:00,45,07LatvijaRīgaLatvijas Ronis
7AnuzaCelmaG (1963-1959)00:00,46,00LatvijaVentspilsVentspils Jūras lauvas
1ValentinaMuzikaH (1958-1954)00:00,31,81LatvijaVentspilsVentspils jūras lauvas
2ZentaLīneH (1958-1954)00:00,38,12LatvijaLiepājaVeloRonis
3IlonaKursīteH (1958-1954)00:00,38,29LatvijaVentspilsVentspils jūras lauvas
1MāriteLapiņaI (1953-1949)00:01,12,31LatvijaVentspilsVentspils Jūras lauvas
2VeltaRadčenkoI (1953-1949)00:01,33,00LatvijaLiepājaVeloRonis
Vīrieši, 25 m
Vieta grupāVārdsUzvārdsVecuma grupaRezultātsValstsPilsētaKlubs/biedrība
1AleksandrsJakovļevs (jr)A (1999 un jaunāki)00:00,18,24LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
2KasparsDomašiusA (1999 un jaunāki)00:00,24,27LatvijaVentspilsVentspils jūras lauvas
3ElandsKleinsA (1999 un jaunāki)00:00,28,50LatvijaVentspilsVentspils jūras lauvas
1AleksandrsMihailenko (jr)A1 (1999 un jaunāki)00:00,35,18LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
2MaksimsŠefersA1 (1999 un jaunāki)00:00,40,38LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
1YaroslavProninB (1998-1989)00:00,14,84BelarusVitebskBelgart
2DmitrijsŽigunovsB (1998-1989)00:00,17,07LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
3MārtiņšŠarpņicksB (1998-1989)00:00,22,34LatvijaLiepājaPKC
4ArtisMierkalnsB (1998-1989)00:00,24,61LatvijaLiepāja
5ZigurdsVierpeB (1998-1989)00:00,26,81LatvijaLiepaja
1MihailsPetrišinsC (1988-1979)00:00,18,03LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
2JevgēnijsDavidkinsC (1988-1979)00:00,23,53LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
3VladimirsMadelānsC (1988-1979)00:00,24,39LatvijaRīgaLatvijas ronis
4AndrisLeitansC (1988-1979)00:00,25,13LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
5DmitrijsHarčuksC (1988-1979)00:00,25,56LatvijaRīga
6DzintarsTjapušinsC (1988-1979)00:00,37,40LatvijaLiepāja
1AliaksandrLysenkaD (1978-1974)00:00,17,50BelarusMinskBelgart
2JānisVīņodisD (1978-1974)00:00,19,60LatvijaLiepājaJelgavas Roņi
3JānisBunaD (1978-1974)00:00,21,41LatvijaRīgaĶengaraga ronis
4IvarsTimkoD (1978-1974)00:00,22,60LatvijaJēkabpils
5AndrisJonelisD (1978-1974)00:00,39,19LatvijaVentspilsVentspils jūras lauvas
1AleksandrsJakovļevsE (1973-1969)00:00,18,72LatviaJelgavaJelgavas Roņi
2DavaadorjSHagdarsurenE (1973-1969)00:00,19,03MongoliaUlaanbaatarEastern wolf klub
3GuntarsJēkabsons SaldusE (1973-1969)00:00,21,91LatvijaSaldusAKVA VITAMĪNS SALDUS
4RičardsBataragsE (1973-1969)00:00,25,18LatvijaBātciems, Saulkrastu nov.Raganas roņi
5JānisBrūniņšE (1973-1969)00:00,25,81LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
6ArvisKrivcovsE (1973-1969)00:00,29,49LatvijaLiepājaVeloRonis
7VladimirsLarionovsE (1973-1969)00:00,32,69LatvijaVentspilsVentspils jūras lauvas
1JurisAndžānsF (1968-1964)00:00,17,81LatvijaAizputeAizpute
2GarijsProhorovsF (1968-1964)00:00,19,81LatvijaRigaLatvijasq ronis
3ValērijsKisļakovskisF (1968-1964)00:00,21,07LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
4ValentīnsIvanovsF (1968-1964)00:00,21,79LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
5GuntarsJēkabsons LiepājaF (1968-1964)00:00,23,69LatvijaLiepājaVeloRonis
6JurisFjodorovsF (1968-1964)00:00,25,65LatvijaValmiera
7AleksandrsPuzanovsF (1968-1964)00:00,27,44LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
8AleksandrsTitovsF (1968-1964)00:00,28,31LatvijaVentspilsVentspils jūras lauvas
9JurisBērziņšF (1968-1964)00:00,29,97LatvijaRopažu novads
10EgonsGūtmanisF (1968-1964)00:00,31,20LatvijaVentspilsVentspils jūras lauvas
11AndrejsVolginsF (1968-1964)00:00,32,52LatvijaVentspilsVentspils jūras lauvas
1IgorPilshchikovG (1963-1959)00:00,21,26BelarusMinskBelgart
2ViktorsBakanovsG (1963-1959)00:00,22,89LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
3AleksandrsBesklubenkoG (1963-1959)00:00,23,34LatvijaRīga
4GuntisHermansonsG (1963-1959)00:00,26,09LatvijaRīgaLatvijas ronis
5GuntisKlaparsG (1963-1959)00:00,30,97LatvijaVentspilsVentspils jūras lauvas
6JānisBalodisG (1963-1959)00:00,36,31LatvijaRīgaLatvijas Ronis
7AndrisPaupersG (1963-1959)00:00,36,94LatvijaAizpute
8ImantsAuziņšG (1963-1959)00:00,41,56LATVIJAVentspilsVentspils Jūras lauvas
1FridonsPipijaH (1958-1954)00:00,24,17LatvijaVentspilsVentspils Jūras lauvas
2ZiedonisLīnisH (1958-1954)00:00,26,19LatvijaLiepājaVeloRonis
3AnatolijsBartkevicsH (1958-1954)00:00,26,78LatvijaRigaLatvijas roni
4IvarsBalēvičsH (1958-1954)00:00,36,09LatvijaLiepāja
1IvansBergmanisI (1953-1949)00:00,21,87LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
2JurijsKuriševsI (1953-1949)00:00,25,25LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
3KārlisPeļņaI (1953-1949)00:00,29,42LatvijaĀdaži
4VladimirKonstantinovI (1953-1949)00:00,34,79LatvijaRīgaRīgas roņi
5AleksandrsPopovsI (1953-1949)00:00:44:80LatvijaVentspilsVentspils jūras lauvas
1JurijsKhudžikJ (1948- 1944)00:00,32,83LatvijaVentspilsVentspils jūras lauvas
2ArtjomPetrovJ (1948- 1944)00:00,39,50LatvijaVentspilsVentspils jūras lauvas
Sievietes, 50 m
Vieta grupāVārdsUzvārdsVecuma grupaRezultātsValstsPilsētaKlubs/biedrība
1EllinaPilshchikovaA (1999 un jaunāki)00:00,36,57BelarusMinskBelgart
1MartaŠabovičaB (1998-1989)00:01,04,75LatvijaĶekavaLatvijas Ronis
1SvetlanaŠancevaC (1988-1979)00:00,39,31LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
1IngaMankusD (1978-1974)00:00,37,22LatvijaSaldusAKVA VITAMĪNS SALDUS
2KristīneRāteD (1978-1974)00:00,41,48LatvijaKrimuldas novadsRaganas roņi
3NataļjaŅevostrujevaD (1978-1974)00:00,57,10LatvijaVentspilsVentspils Jūras lauvas
1IngaGedrovičaE (1973-1969)00:00,38,36LatvijaJelgavaJelgavas roņi
2LadaVrubļevskaE (1973-1969)00:00,42,59LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
3JekaterinaAndrejevaE (1973-1969)00:00,58,41LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
4IvetaSarmanovaE (1973-1969)00:01,06,81LatvijaGulbene
5ĻubovaIndriksoneE (1973-1969)00:01,10,24LatvijaVentspilsVentspils Jūras lauvas
1LudmilaGolubevaF (1968-1964)00:00,48,94BelarusMinskBelgart
2LīgaRozenšteinaF (1968-1964)00:00,58,13LatvijaLiepājaVeloRonis
3JeļenaKovaļovaF (1968-1964)00:01,21,16LatvijaRīgaĶengaraga Roņi
1GuntaFetere-FektereG (1963-1959)00:00,56,19LatvijaVidrižiRaganas Roņi
2BaibaStrautmaneG (1963-1959)00:01,01,21LatvijaRīgaLatvijas Roņi
3MarinaZotovaG (1963-1959)00:01,02,00LatvijaRigaĶengaraga Roni
4AndaZvīguleG (1963-1959)00:01,19,35LatvijaOzolniekiOzolnieku roņi
1ValentinaMuzikaH (1958-1954)00:01,21,70LatvijaVentspilsVentspils jūras lauvas
Vīrieši, 50 m
Vieta grupāVārdsUzvārdsVecuma grupaRezultātsValstsPilsētaKlubs/biedrība
1AleksandrsJakovļevs (jr)A (1999 un jaunāki)00:00,33,41LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
1YaroslavProninB (1998-1989)00:00,25,40BelarusVitebskBelgart
2DmitrijsŽigunovsB (1998-1989)00:00,29,28LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
3KristapsVaģelisB (1998-1989)00:00,30,78LatvijaSaldusAKVA VITAMĪNS SALDUS
4GenādijsIļjuksB (1998-1989)00:00,36,69LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
5MārtiņšŠarpņicksB (1998-1989)00:00,45,34LatvijaLiepājaPKC
6AigarsGraiksteB (1998-1989)00:00,47,72LatvijaRucavas nov.Šuķene
1MihailsPetrišinsC (1988-1979)00:00,29,60LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
2EdmundsMartinsonsC (1988-1979)00:00,37,37LatvijaLiepāja
3AndisKanaviņšC (1988-1979)00:00,39,48LatvijaLiepāja
4SergejsJuhnoC (1988-1979)00:00,41,00LatvijaLiepāja
5AndrisLeitansC (1988-1979)00:00,58,69LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
6BorisPetrovC (1988-1979)00:01,30,54LatvijaRigaLatvijas roni
1AliaksandrLysenkaD (1978-1974)00:00,29,81BelarusMinskBelgart
2IvarsTimkoD (1978-1974)00:00,34,09LatvijaJēkabpils
3JānisBunaD (1978-1974)00:00,35,41LatvijaRīgaĶengaraga ronis
4NormundsPriedeD (1978-1974)00:00,39,67LatvijaVentspilsVentspils jūras lauvas
1DavaadorjSHagdarsurenE (1973-1969)00:00,32,09MongoliaUlaanbaatarEastern wolf klub
2AleksandrsJakovļevsE (1973-1969)00:00,37,29LatviaJelgavaJelgavas Roņi
3GintsKopicsE (1973-1969)00:00,39,84LatvijaSaldusAKVA VITAMĪNS SALDUS
1ValērijsKisļakovskisF (1968-1964)00:00,34,37LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
2JurisAndžānsF (1968-1964)00:00,35,92LatvijaAizputeAizpute
3GarijsProhorovsF (1968-1964)00:00,38,04LatvijaRigaLatvijas ronis
4IntsTirkovskisF (1968-1964)00:00,42,31LatvijaLiepājaVeloRonis
5GuntarsJēkabsons LiepājaF (1968-1964)00:00,47,80LatvijaLiepājaVeloRonis
6ValērijsSergejevsF (1968-1964)00:00,51,47LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
7JurisBērziņšF (1968-1964)00:01,09,14LatvijaRopažu novads
1RaitsValtersG (1963-1959)00:00,36,29LatvijaKuldīgaOgres roni
2IgorPilshchikovG (1963-1959)00:00,36,75BelarusMinskBelgart
3AndrejsBaženovsG (1963-1959)00:00,40,22LatvijaRīga
4ViktorsBakanovsG (1963-1959)00:00,42,47LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
5AleksandrsBesklubenkoG (1963-1959)00:00,49,28LatvijaRīga
6KārlisGrundmanisG (1963-1959)00:01,02,64LatvijaKuldīga
7GuntisHermansonsG (1963-1959)00:01,08,72LatvijaRīgaLatvijas ronis
1FridonsPipijaH (1958-1954)00:00,42,47LatvijaVentspilsVentspils Jūras lauvas
2ZiedonisLīnisH (1958-1954)00:00,48,72LatvijaLiepājaVeloRonis
3AnatolijsBartkevicsH (1958-1954)00:00,48,77LatvijaRigaLatvijas roni
1IvansBergmanisI (1953-1949)00:00,39,63LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
2VladimirKonstantinovI (1953-1949)00:00,59,16LatvijaRīgaRīgas roņi
3ArnisOzolsI (1953-1949)00:01,05,79LatvijaOzolnieku Roņi
1JurijsKhudžikJ (1948- 1944)00:01,03,91LatvijaVentspilsVentspils jūras lauvas
2ArtjomPetrovJ (1948- 1944)00:01,05,01LatvijaVentspilsVentspils jūras lauvas
Sievietes, 100 m
Vieta grupāVārdsUzvārdsVecuma grupaRezultātsValstsPilsētaKlubs/biedrība
1KristīneRāteD (1978-1974)00:01,40,37LatvijaKrimuldas novadsRaganas roņi
2IngaKrivcovaD (1978-1974)00:02,11,95LatvijaLiepājaVeloRonis
1BaibaStrautmaneG (1963-1959)00:02,36,03LatvijaRīgaLatvijas Roņi
Vīrieši, 100 m
Vieta grupāVārdsUzvārdsVecuma grupaRezultātsValstsPilsētaKlubs/biedrība
1AleksandrsJakovļevs (jr)A (1999 un jaunāki)00:01,19,78LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
1KārlisBūmanisB (1998-1989)00:02,23,72LatvijaLiepāja
1MihailsPetrišinsC (1988-1979)00:01,10,03LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
2VladimirsMadelānsC (1988-1979)00:01,46,28LatvijaRīgaLatvijas ronis
1GaidisBrikmanisD (1978-1974)00:02,47,45LatvijaLiepāja
1ĀrisBurkinsE (1973-1969)00:01,32,66LatvijaLiepājaVeloRonis
2JānisBrūniņšE (1973-1969)00:02,12,46LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
1GarijsProhorovsF (1968-1964)00:01,32,60LatvijaRigaLatvijas ronis
2IntsTirkovskisF (1968-1964)00:01,40,79LatvijaLiepājaVeloRonis
3GuntarsJēkabsons LiepājaF (1968-1964)00:01,43,57LatvijaLiepājaVeloRonis
1IgorPilshchikovG (1963-1959)00:01,20,53BelarusMinskBelgart
2RaitsValtersG (1963-1959)00:01,26,16LatvijaKuldīgaOgres roni
3ViktorsBakanovsG (1963-1959)00:01,42,38LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
4IgorsSiņicinsG (1963-1959)00:02,42,32LatvijaVentspilsVentspils Jūras lauvas
1FridonsPipijaH (1958-1954)00:01,42,31LatvijaVentspilsVentspils Jūras lauvas
Vīrieši un sievietes, 200 m
Vieta grupāVārdsUzvārdsVecuma grupaRezultātsValstsPilsētaKlubs/biedrība
1GuntaOstrovskaE (1973-1969)00:04,55,65LatvijaRīgaLatvijas Ronis
1AgateĀdiņaB (1998-1989)00:04,54,28LatvijaGrobiņaGrobiņas sporta centrs
1JānisBunaD (1978-1974)00:02,57,91LatvijaRīgaĶengaraga ronis
1AgrisVītoliņšF (1968-1964)00:04,00,50LatvijaSaldusAKVA VITAMĪNS SALDUS
2AlfredsBramanisF (1968-1964)00:04,10,73LatvijaVentspilsJūras lauvas
1ZenotsSkrebutansH (1958-1954)00:05,00,28LatvijaJēkabpilsJēkabpils ronis
Vīrieši, 450 m
Vieta grupāVārdsUzvārdsVecuma grupaRezultātsValstsPilsētaKlubs/biedrība
1JānisBunaD (1978-1974)00:07,13,71LatvijaRīgaĶengaraga ronis
1GarijsProhorovsF (1968-1964)00:08,41,19LatvijaRigaLatvijas ronis
Stafete, līdz 150 gadiem
VietaKomandas nosaukumsDalībnieksRezultātsValstsPilsētaKlubs/biedrība
1BelgartYaroslav Pronin00:00,56,63BelarusMinskBelgart
1BelgartIgor Pilshchikov00:00,56,63BelarusMinskBelgart
1BelgartEllina Pilshchikova00:00,56,63BelarusMinskBelgart
1BelgartAliaksandr Lysenka00:00,56,63BelarusMinskBelgart
2JR Torpedos JuniorsViktorija Gedroviča00:00,57,60LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
2JR Torpedos JuniorsDmitrijs Žigunovs00:00,57,60LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
2JR Torpedos JuniorsAleksandrs Jakovļevs00:00,57,60LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
2JR Torpedos JuniorsMihails Petrišins00:00,57,60LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
Stafete, virs 150 gadiem
VietaKomandas nosaukumsDalībnieksRezultātsValstsPilsētaKlubs/biedrība
1JR Torpedos JuniorsSvetlana Šanceva00:01,05,03LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
1JR Torpedos JuniorsGenādijs Iļjuks00:01,05,03LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
1JR Torpedos JuniorsAleksandrs Jakovļevs00:01,05,03LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
1JR Torpedos JuniorsValērijs Kisļakovskis00:01,05,03LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
2VentspilsNataļja Nevostrujeva00:01,19,41LatvijaVentspilsVentspils Jūras Lauvas
2VentspilsFridons Pipija00:01,19,41LatvijaVentspilsVentspils Jūras Lauvas
2VentspilsNormunds Priede00:01,19,41LatvijaVentspilsVentspils Jūras Lauvas
2VentspilsStaņislavs Jumatovs00:01,19,41LatvijaVentspilsVentspils Jūras Lauvas
3VeloRonisZiedonis Līnis00:01,20,25LatvijaLiepājaVeloRonis
3VeloRonisInga Krivcova00:01,20,25LatvijaLiepājaVeloRonis
3VeloRonisInts Tirkovskis00:01,20,25LatvijaLiepājaVeloRonis
3VeloRonisGuntars Jēkabsons00:01,20,25LatvijaLiepājaVeloRonis