blockimage

XV Латвийский oткрытый чемпионат зимнего плавания

26.01.2019.

Спонсоры

 
 

РЕЗУЛЬТАТЫ ЧЕМПИОНАТА

Sievietes
DistanceVecuma grupa / Age groupVieta / ScoreVārds / NameUzvārds /
Surname
Rezultāts / ResultsValsts /
Country
Pilsēta / CityKlubs / Club
25m brass / breastrokeA11HelēnaReinfelde00:00,28,28LatvijaLiepājaVeloRonis
25m brass / breastrokeA21EllinaPilshchikova00:00,22,54BelarusMinskMorjy Stolicy
25m brass / breastrokeB1DiānaTimermane00:00,19,36LatvijaJelgavaJelgavas Roņi
25m brass / breastrokeB2LaineRozenšteina00:00,25,61LatvijaLiepājaVeloRonis
25m brass / breastrokeB3MartaŠaboviča00:00,28,14LatvijaĶekavaLatvijas Ronis
25m brass / breastrokeB4MadaraTukiša00:00,39,83LatvijaLiepājaVeloRonis
25m brass / breastrokeC1SvetlanaŠanceva00:00,23,08LatvijaJelgavaJR
25m brass / breastrokeC2MerilinMetsalu00:00,23,55EstoniaTallinnAdduco moving service
25m brass / breastrokeC3IlonaKuļbacka00:00,32,63LatvijaRīgaĶengaraga roņi
25m brass / breastrokeC4RandaMisāne00:00,35,48LatvijaLiepāja
25m brass / breastrokeC5KsenijaPolonska00:00,40,98LatvijāSigulda
25m brass / breastrokeD1ZandaLīne00:00,29,33LatvijaLiepājaVeloronis
25m brass / breastrokeD2DanaSila00:00,32,05LatvijaJēkabpilsJēkabpils Roņi
25m brass / breastrokeD3IevaSīmane00:00,59,02LatvijaRīgaLucavsalas Ledus Lāči
25m brass / breastrokeE1IngaGedroviča00:00,23,69LatvijaJelgavaJelgavas roņi
25m brass / breastrokeE2UnaNiedre00:00,24,32LatvijaLiepajaVeloronis
25m brass / breastrokeE3TatjanaVasjkova00:00,27,59LatvijaCarnikavaJelgavas Roņi
25m brass / breastrokeE4JekaterinaAndrejeva00:00,27,78LatvijaRīgaJelgavas roņi ZPK
25m brass / breastrokeE5KristīneRāte00:00,27,98LatvijaKrimuldaRaganas roņi
25m brass / breastrokeE6GuntaOstrovska00:00,28,26LatvijaRīgaLatvijas Ronis
25m brass / breastrokeE7NataļjaŅevostrujeva00:00,31,10LatvijaVentspilsJūras lauvas
25m brass / breastrokeE8NataliaPetushok00:00,31,65LatvijaJelgavaJelgavas roņi ZPK
25m brass / breastrokeF1LadaVrubļevska00:00,24,54LatvijaJelgavaJelgavas roņi ZPK
25m brass / breastrokeF2LīgaRozenšteina00:00,26,09LatvijaLiepājaVeloRonis
25m brass / breastrokeF3NataļjaPuzanova00:00,29,61LatvijaJelgavaJelgavas roņi ZPK
25m brass / breastrokeF4JeļenaMiezīte00:00,31,02LatvijaKuldīgaKuldīgas roņi
25m brass / breastrokeF5LitaBerga00:00,31,11LatvijaRīgaLucavsalas Ledus Lāči
25m brass / breastrokeF6JeļenaKovaļova00:00,36,14LatvijaRīgaLatvijas Ronis (Ķengaraga Roņi)
25m brass / breastrokeG1LudmilaGolubeva00:00,27,76BelarusMinskMorjy Stolicy
25m brass / breastrokeG2NadeždaŠefere00:00,30,68LatvijaJelgavaJelgavas roņi ZPK
25m brass / breastrokeG3LilijaGrundmane00:00,46,56LatvijaKuldīgaKuldīgas roņi
25m brass / breastrokeH1ValentīnaMuzika00:00,30,61LatvijaVentspilsJūras lauvas
25m brass / breastrokeH2IngaOzoliņa00:00,32,28LatvijaOlaineLatvijas ronis
25m brass / breastrokeH3AndaZvìgule00:00,32,80LatvijaOzolniekiOzolnieku roni
25m brass / breastrokeH4TamāraKuzņecova00:00,32,89LatvijaJelgavaJelgavas roņi ZPK
25m brass / breastrokeH5GuntaFetere-Fektere00:00,34,85LatvijaOgreRaganas Roņi
25m brass / breastrokeI1ZentaLīne00:00,39,07LatvijaLiepājaVeloronis
25m brass / breastrokeI2VeltaRadčenko00:01,04,10LatvijaLiepajaVeloRonis
25m brass / breastrokeJ11ValentīnaLeonova00:00,57,28LatvijaRīgaLatvijas Ronis (Ķengaraga Roņi)
25m brass / breastrokeJ12LīgaSaulīte00:01,11,85LatvijaCarnikavaLatvijas Ronis
25m butterflyA21EllinaPilshchikova00:00,17,62BelarusMinskMorjy Stolicy
25m butterflyB1ViktorijaGedroviča00:00,16,42LatvijaJelgavaJelgavas roņi
25m butterflyB2MartaŠaboviča00:00,30,25LatvijaĶekavaLatvijas Ronis
25m butterflyC1YuliyaArbuzova00:00,27,83RussiaMoscowMoroz&Co
25m butterflyE1IngaGedroviča00:00,19,81LatvijaJelgavaJelgavas roņi
25m butterflyE2IngaMankus00:00,20,42LatvijaSaldusAKVA VITAMĪNS
25m butterflyE3UnaNiedre00:00,20,91LatvijaLiepajaVeloronis
25m butterflyE4IngaKrivcova00:00,25,17LatvijaLiepājaVeloRonis
25m butterflyE5KristīneRāte00:00,28,68LatvijaKrimuldaRaganas roņi
25m butterflyG1MairaSilacērpa00:00,39,09LatvijaAizputeIndividuāli
50m brīvais / freestyleA21EllinaPilshchikova00:00,35,03BelarusMinskMorjy Stolicy
50m brīvais / freestyleB1ViktorijaGedroviča00:00,34,15LatvijaJelgavaJelgavas roņi
50m brīvais / freestyleB2MartaŠaboviča00:01,01,81LatvijaĶekavaLatvijas Ronis
50m brīvais / freestyleC1MerilinMetsalu00:00,39,93EstoniaTallinnAdduco moving service
50m brīvais / freestyleC2SvetlanaŠanceva00:00,39,98LatvijaJelgavaJR
50m brīvais / freestyleC3RandaMisāne00:00,57,24LatvijaLiepāja
50m brīvais / freestyleC4IlonaKuļbacka00:01,12,00LatvijaRīgaĶengaraga roņi
50m brīvais / freestyleD1ZandaLīne00:01,10,60LatvijaLiepājaVeloRonis
50m brīvais / freestyleE1IngaGedroviča00:00,36,92LatvijaJelgavaJelgavas roņi
50m brīvais / freestyleE2IngaMankus00:00,36,96LatvijaSaldusAKVA VITAMĪNS
50m brīvais / freestyleE3KristīneRāte00:00,41,80LatvijaKrimuldaRaganas roņi
50m brīvais / freestyleE4NataļjaŅevostrujeva00:00,45,25LatvijaVentspilsJūras lauvas
50m brīvais / freestyleE5JekaterinaAndrejeva00:00,56,72LatvijaRīgaJelgavas roņi ZPK
50m brīvais / freestyleF1LadaVrubļevska00:00,44,27LatvijaJelgavaJelgavas roņi ZPK
50m brīvais / freestyleF2LīgaRozenšteina00:00,58,53LatvijaLiepājaVeloRonis
50m brīvais / freestyleF3JeļenaKovaļova00:01,16,04LatvijaRīgaLatvijas Ronis (Ķengaraga Roņi)
50m brīvais / freestyleG1LudmilaGolubeva00:00,48,77BelarusMinskMorjy Stolicy
50m brīvais / freestyleH1GuntaFetere-Fektere00:01,01,94LatvijaOgreRaganas Roņi
50m brīvais / freestyleH2AndaZvìgule00:01,11,78LatvijaOzolniekiOzolnieku roni
50m brīvais / freestyleH3ValentīnaMuzika00:01,12,20LatvijaVentspilsJūras lauvas
50m brīvais / freestyleJ11ValentīnaLeonova00:02,24,00LatvijaRīgaLatvijas Ronis (Ķengaraga Roņi)
100m brass / breastrokeB1SannijaSamsone Baranauska00:02,55,26LatvijaSaldusAKVA VITAMĪNS
100m brass / breastrokeC1MerilinMetsalu00:01,54,74EstoniaTallinnAdduco moving service
100m brass / breastrokeC2YuliyaArbuzova00:02,06,59RussiaMoscowMoroz&Co
100m brass / breastrokeE1IngaKrivcova00:02,15,74LatvijaLiepājaVeloRonis
100m brass / breastrokeE2GuntaOstrovska00:02,31,92LatvijaRīgaLatvijas Ronis
100m brass / breastrokeE3AsjaKidanova00:03,27,74LatvijaRīgaLatvijas ronis
100m brass / breastrokeF1LitaBerga00:03,04,03LatvijaRīgaLucavsalas Ledus Lāči
100m brass / breastrokeH1IngaOzoliņa00:02,51,56LatvijaOlaineLatvijas Ronis
200m brīvais / freestyleC1YuliyaArbuzova00:04,33,72RussiaMoscowMoroz&Co
200m brīvais / freestyleB1AgateĀdiņa00:04,35,18LatvijaGrobiņaGrobiņas sporta centrs
450m brīvais / freestyleE1GuntaOstrovska00:12,29,69LatvijaRīgaLatvijas Ronis
Vīrieši
DistanceVecuma grupa / Age groupVieta / ScoreVārds / NameUzvārds /
Surname
Rezultāts / ResultsValsts /
Country
Pilsēta / CityKlubs / Club
25m brass / breastrokeA11LeoKopics00:00,24,34LatvijaSaldusAKVA VITAMĪNS
25m brass / breastrokeA12AleksandrsMihailenko JR00:00,27,09LatvijaRīgaJelgavas roņi ZPK
25m brass / breastrokeA13AlensZinovjevs00:00,27,12LatvijaRāmava, Ķekavas novads;Ķengaraga Roņi
25m brass / breastrokeA14MaksimsŠefers00:00,29,40LatvijaJelgavaJelgavas roņi ZPK
25m brass / breastrokeA15HarijsMiezītis00:00,30,24LatvijaKuldīgaKuldīgas roņi
25m brass / breastrokeA21AleksandrsJakovlevs JR00:00,17,91LatvijaJelgavaJelgavas roņi ZPK
25m brass / breastrokeB1DmitrijsŽigunovs00:00,17,03LatvijaJelgavaJelgavas roņi ZPK
25m brass / breastrokeB2ArtisMierklans00:00,22,29LatvijaLiepāja
25m brass / breastrokeC1OļegsJagovdiks00:00,16,93LatvijaJelgavaJelgavas roņi
25m brass / breastrokeC2MihailsPetrišins00:00,17,73LatvijaJelgavaJelgavas roņi
25m brass / breastrokeC3MārisBalodis00:00,18,26LatvijaLiepājaJelgavas roņi
25m brass / breastrokeC4IgorsMihaļevs00:00,18,29LatvijaJēkabpilsJēkabpils Roņi
25m brass / breastrokeC5IgorsZakrepskis00:00,19,69LatvijaJelgavaIndividuāli
25m brass / breastrokeC6OlegArbuzov00:00,20,51RussiaMoscowMoroz&Co
25m brass / breastrokeC7UldisRimicāns00:00,20,67LatvijaRīgaLucavsalas Ledus Lāči
25m brass / breastrokeC8NaurisBērziņš00:00,20,96LatvijaRīgaLucavsalas Ledus Lāči
25m brass / breastrokeC9ViestursTamulis00:00,21,48LatvijaRīgaLatvijas Ronis
25m brass / breastrokeC10AleksandrsMihailenko00:00,21,63LatvijaRīgaJelgavas roņi ZPK
25m brass / breastrokeC11AntonBazõlev00:00,21,79EstoniaTallinnAdduco moving service
25m brass / breastrokeC12MarcisVarpa00:00,22,40LatvijaRīgaLucavsalas leduslāči
25m brass / breastrokeC13RihardsSekste00:00,23,16LatvijaRīgaIndividuāli
25m brass / breastrokeC14ReinisTukišs00:00,23,47LatvijaLiepājaVoleRonis
25m brass / breastrokeC15RenārsAstra00:00,23,53LatvijaRīgaLucavsalas Ledus Lāči
25m brass / breastrokeC16AndrisLeitāns00:00,23,76LatvijaOzolniekiOzolnieku Roņi
25m brass / breastrokeC17RobijsKarjuss00:00,29,56LatvijaKrimuldaRaganas roņi
25m brass / breastrokeC18EdgarsBuļs00:00,33,20LatvijaPilsētaLucavsalas Ledus Lāči
25m brass / breastrokeD1IvarsTimko00:00,20,11LatvijaJēkabpilsJēkabpils roņi
25m brass / breastrokeD2JanisBuna00:00,20,89LatvijaRīgaLatvijas ronis
25m brass / breastrokeD3ErkkiKasenurm00:00,21,19EstoniaTallinnAdduco
25m brass / breastrokeD4AgrisSamcovs00:00,23,39LatvijaRīgaNRC
25m brass / breastrokeD5RenoLazdiņš00:00,29,16LatvijaOgreOgres Roņi
25m brass / breastrokeD6ArtisRbens00:00,29,71LatvijaJēkabpilsJēkabplis roņi
25m brass / breastrokeD7ArtursStrumpe00:00,32,06VācijaFuldaIndividuāli
25m brass / breastrokeE1ArtūrsAukons00:00,18,67LatvijaRīgaLucavsalas ledus lāči
25m brass / breastrokeE2RičardsBatarags00:00,23,20LatvijaSaulkrastiRaganas roņi
25m brass / breastrokeE3JurijsŠvedovs00:00,26,06LatvijaVentspilsJūras lauvas
25m brass / breastrokeE4JoergKitlinski00:00,27,16GermanyFuldaFuldas only Winterswimmer
25m brass / breastrokeE5JānisBrazovskis00:00,28,28LatvijaRīgaIndividuāli
25m brass / breastrokeF1AleksandrsJakovlevs00:00,19,59LatvijaJelgavaJelgavas roņi ZPK
25m brass / breastrokeF2GarijsProhorovs00:00,20,12LatvijaRigaLatvijas roni
25m brass / breastrokeF3IngusVeips00:00,21,35LatvijaRīgaLucavsalas Ledus Lāči
25m brass / breastrokeF4GuntarsJēkabsons00:00,24,41LatvijaLiepājaVeloRonis
25m brass / breastrokeF5RingoldsMiezitis00:00,24,93ЛатвияKuldīgaKuldīgas roņi
25m brass / breastrokeF6RobertsFigoriņš00:00,28,27LatvijaCīravaindividuāli
25m brass / breastrokeG1JurisAndžāns00:00,17,64LatvijaAizpute
25m brass / breastrokeG2AndrisPaupers00:00,35,56LatvijaAizputeindividuāli
25m brass / breastrokeH1AndisBukonts00:00,19,81LatvijaValmieraOZOLNIEKU RONI
25m brass / breastrokeH2AleksandrsBesklubenko00:00,22,51LatvijaRīgaIndividuāli
25m brass / breastrokeH3IgorPilshchikov00:00,23,56BelarusMinskMorjy Stolicy
25m brass / breastrokeH4AnatolijsBartkevics00:00,26,93LatvijaRigaLatvijas ronis
25m brass / breastrokeH5ZiedonisLīnis00:00,28,69LatvijaLiepājaVeloronis
25m brass / breastrokeH6VitālijsKisļicins00:00,28,90LatvijaRīgaJ.R.
25m brass / breastrokeH7SergejsDibrivnijs00:00,29,16LatvijaRigaindividual
25m brass / breastrokeH8IvarsBalevičs00:00,38,38LatvijaLiepājaVentspils juras lauvas
25m brass / breastrokeH9UldisUngers00:00,38,41LatvijaAizputeIndividuāli
25m brass / breastrokeI1VladimirKonstantinov00:00,36,37Latvija
25m brass / breastrokeJ1ArtemPetrov00:00,39,33LatvijaVentspilsJūras lauvas
25m brass / breastrokeJ11DagnijsKadziševskis00:00,58,76LatvijaLiepājaVeloRonis
25m brass / breastrokeJ12VasilijsKudiķis00:00,59,96LatvijaOgreOgres Roņi
25m butterflyA21BrunoVītoliņš00:00,13,67LatvijaSaldusAKVA VITAMĪNS
25m butterflyA22AleksandrsJakovlevs JR00:00,15,97LatvijaJelgavaJelgavas roņi ZPK
25m butterflyA23NikitaNustajevs00:00,16,06LatvijaLiepājaLiepāja KSS-Ezerkrasts
25m butterflyB1DmitrijsŽigunovs00:00,12,34LatvijaJelgavaJelgavas roņi ZPK
25m butterflyC1PāvelsŠišlovs00:00,13,36LatvijaRīgaSwim4Style
25m butterflyC2MihailsPetrišins00:00,15,09LatvijaJelgavaJelgavas roņi
25m butterflyC3JevgenijsZinovjevs00:00,20,90LatvijaRāmava, Ķekavas novads;Ķengaraga Roņi
25m butterflyC4AntonBazõlev00:00,21,60EstoniaTallinnAdduco moving service
25m butterflyD1JanisViņodis00:00,16,78LatvijaLiepājaJelgavas roņi
25m butterflyD2JanisBuna00:00,18,03LatvijaRīgaLatvijas ronis
25m butterflyD3ErkkiKasenurm00:00,18,64EstoniaTallinnAdduco
25m butterflyE1JurijsŠvedovs00:00,23,16LatvijaVentspilsJūras lauvas
25m butterflyE2ArtūrsAukons00:00,23,25LatvijaRīgaLUCAVSALAS LEDUS LĀČI
25m butterflyF1GarijsProhorovs00:00,19,39LatvijaRigaLatvijas roni
25m butterflyF2AleksandrsJakovlevs00:00,22,64LatvijaJelgavaJelgavas roņi ZPK
25m butterflyG1RaitisGultnieks00:00,18,09LatvijaSilakrogsOgres roņi
25m butterflyG2JurisAndžāns00:00,19,02LatvijaAizpute
25m butterflyH1AndisBukonts00:00,17,70LatvijaValmieraOZOLNIEKU ROŅI
25m butterflyH2IgorPilshchikov00:00,20,36BelarusMinskMorjy Stolicy
25m butterflyH3RaitsValters00:00,21,61LatvijaKuldīgaKuldīgas roņi
25m butterflyH4ViktorsBakanovs00:00,22,50LatvijaCarnikavaJelgavas Roņi
50m brīvais / freestyleA11AleksandrsMihailenko JR00:00,46,80LatvijaRīgaJelgavas roņi ZPK
50m brīvais / freestyleA21AleksandrsJakovlevs JR00:00;30,93LatvijaJelgavaJelgavas roņi ZPK
50m brīvais / freestyleB1DmitrijsŽigunovs00:00,31,35LatvijaJelgavaJelgavas roņi ZPK
50m brīvais / freestyleB2ArtisMierklans00:00,35,80LatvijaLiepāja
50m brīvais / freestyleB3KristapsBumbulis00:00,42,03LatvijaKapsēdeIndividuāli
50m brīvais / freestyleB4KasparsVallis00:00,54,75LatvijaLiepāja
50m brīvais / freestyleB5PāvelsBaukovskis00:00,55,65LatvijaVentspilsVenspils Jūras Lauvas
50m brīvais / freestyleC1GundarsLapše00:00,28,16LatvijaRīgaSwim4Style
50m brīvais / freestyleC2MihailsPetrišins00:00,30,15LatvijaJelgavaJelgavas roņi
50m brīvais / freestyleC3IgorsMihaļevs00:00,32,48LatvijaJēkabpilsJēkabpils Roņi
50m brīvais / freestyleC4MārisPrindulis00:00,33,01LatvijaRīgaLucavsalas Ledus Lāči
50m brīvais / freestyleC5NaurisBērziņš00:00,33,84LatvijaRīgaLucavsalas Ledus Lāči
50m brīvais / freestyleC6UldisRimicāns00:00,36,13LatvijaRīgaLucavsalas Ledus Lāči
50m brīvais / freestyleC7AntonBazõlev00:00,38,22EstoniaTallinnAdduco moving service
50m brīvais / freestyleC8UģisEida00:00,40,09LatvijaJūrmala
50m brīvais / freestyleC9SergejsJuhno00:00,40,34LatvijaLiepājaBorn2Win
50m brīvais / freestyleC10IevgenFieiiereizen00:00,40,39UkraināLiepājaIndividuāli
50m brīvais / freestyleC11JevgenijsZinovjevs00:00,40,50LatvijaRāmava, Ķekavas novads;Latvijas Ronis (Ķengaraga Roņi)
50m brīvais / freestyleC12DāvidsSenebiņš00:00,41,50LatvijaKapsēdeIndividuāli
50m brīvais / freestyleC13RenārsAstra00:00,42,20LatvijaRīgaLucavsalas Ledus Lāči
50m brīvais / freestyleC14AleksandrsMihailenko00:00,42,76LatvijaRīgaJelgavas roņi ZPK
50m brīvais / freestyleC15RihardsSekste00:00,44,24LatvijaRīga
50m brīvais / freestyleC16AndrisLeitāns00:00,45,40LatvijaOzolniekiOzolnieku Roņi
50m brīvais / freestyleC17EdgarsBuļs00:00,45,99LatvijaPilsētaLucavsalas Ledus Lāči
50m brīvais / freestyleD1IvarsTimko00:00,34,19LatvijaJēkabpilsJēkabpils roņi
50m brīvais / freestyleD2JanisBuna00:00,34,63LatvijaRīgaLatvijas ronis
50m brīvais / freestyleD3ErkkiKasenurm00:00,35,17EstoniaTallinnAdduco
50m brīvais / freestyleD4RenoLazdiņš00:00,48,19LatvijaOgreOgres Roņi
50m brīvais / freestyleE1ArtūrsAukons00:00,38,12LatvijaRīgaLUCAVSALAS LEDUS LĀČI / LUTZAUSHOLM POLAR BEARS
50m brīvais / freestyleE2GintsKopics00:00,39,03LatvijaSaldusAKVA VITAMĪNS
50m brīvais / freestyleE3ArtisŠmits00:00,40,42LatvijaRīgaLucavsalas Ledus Lāči
50m brīvais / freestyleE4JurijsŠvedovs00:00,43,34LatvijaVentspilsJūras lauvas
50m brīvais / freestyleE5JurisMarahovskis00:00,47,17LatvijaRīgaIndividuāli
50m brīvais / freestyleE6JoergKitlinski00:01,07,51GermanyFuldaFuldas only Winterswimmer
50m brīvais / freestyleF1GarijsProhorovs00:00,40,54LatvijaRigaLatvijas roni
50m brīvais / freestyleF2IngusVeips00:00,41,25LatvijaRīgaLucavsalas Ledus Lāči
50m brīvais / freestyleF3GuntarsJēkabsons00:00,43,86LatvijaLiepājaVeloronis
50m brīvais / freestyleF4RobertsFigoriņš00:00,49,70LatvijaCīravaIndividuāli
50m brīvais / freestyleF5ArtisKonopackis00:00:50,51LatvijaLiepāja
50m brīvais / freestyleG1JurisAndžāns00:00,37,00LatvijaAizpute
50m brīvais / freestyleG2KārlisGrundmanis00:01,04,15LatvijaKuldīgaKuldīgas roņi
50m brīvais / freestyleH1AndisBukonts00:00,33,71LatvijaValmieraOZOLNIEKU RONII
50m brīvais / freestyleH2RaitsValters00:00,36,13LatvijaKuldīgaKuldīgas roņi
50m brīvais / freestyleH3IgorPilshchikov00:00,38,58BelarusMinskMorjy Stolicy
50m brīvais / freestyleH4AnatolijsBartkevics00:00,44,37LatvijaRigaLatvijsronis
50m brīvais / freestyleH5AivarsBumbulis00:00,45,88LatvijaGrobiņaIndividuāli
50m brīvais / freestyleH6AleksandrsBesklubenko00:00,48,22LatvijaRīgaIndividuāli
50m brīvais / freestyleI1VladimirKonstantinov00:01,04,48Latvija
50m brīvais / freestyleJ1ArtemPetrov00:01,10,66LatvijaVentspilsJūras lauvas
50m brīvais / freestyleJ11ViktorsValainis00:00,48,66LatvijaJelgavaJelgavas roņi ZPK
50m brīvais / freestyleJ12VasilijsKudiķis00:02,08,03LatvijaOgreOgres Roņi
100m brass / breastrokeA21AleksandrsJakovlevs JR00:01,34,47LatvijaJelgavaJelgavas roņi ZPK
100m brass / breastrokeB1DmitrijsŽigunovs00:01,45,54LatvijaJelgavaJelgavas roņi ZPK
100m brass / breastrokeC1MihailsPetrišins00:01,32,10LatvijaJelgavaJelgavas roņi
100m brass / breastrokeC2AntonBazõlev00:01,42,56EstoniaTallinnAdduco moving service
100m brass / breastrokeC3OlegArbuzov00:01,53,02RussiaMoscowMoroz&Co
100m brass / breastrokeC4MārcisVārpa00:01,55,65LatvijaRīgaLucavsalas Ledus Lāči
100m brass / breastrokeC5ViestursTamulis00:02,02,84LatvijaRīgaLatvijas Ronis
100m brass / breastrokeC6UldisRimicāns00:02,02,88LatvijaRīgaLucavsalas Ledus Lāči
100m brass / breastrokeC7SergejsJuhno00:02,06,47LatvijaLiepājaBorn2Win
100m brass / breastrokeC8AleksandrsMihailenko00:02,13,19LatvijaRīgaJelgavas roņi ZPK
100m brass / breastrokeC9JurisDinne00:02,14,12LatvijaRīgaLucavsalas Ledus Lāči
100m brass / breastrokeC10RenārsAstra00:02,16,51LatvijaRīgaLucavsalas Ledus Lāči
100m brass / breastrokeC11DainarsSungals00:02,32,41LatvijaLiepājaLucavsalasLedusLāči
100m brass / breastrokeC12EdgarsBuļs00:02;49,57LatvijaPilsētaLucavsalas Ledus Lāči
100m brass / breastrokeD1ErkkiKasenurm00:01,53,70EstoniaTallinnAdduco
100m brass / breastrokeE1ArtūrsAukons00:01,46,54LatvijaRīgaLUCAVSALAS LEDUS LĀČI / LUTZAUSHOLM POLAR BEARS
100m brass / breastrokeE2JurijsŠvedovs00:02,08,26LatvijaVentspilsJūras Lauvas
100m brass / breastrokeF1AleksandrsJakovlevs00:01,40,07LatvijaJelgavaJelgavas roņi ZPK
100m brass / breastrokeF2GarijsProhorovs00:01,51,75LatvijaRigaLatvijas roni
100m brass / breastrokeF3IngusVeips00:01,54,86LatvijaRīgaLucavsalas Ledus Lāči
100m brass / breastrokeF4GuntarsJēkabsons00:02,10,51LatvijaLiepājaVeloronis
100m brass / breastrokeF5JānisKļaviņš00:02,38,13LatvijaRigaLatvijas ronis
100m brass / breastrokeG1JurisAndžāns00:01,32,93LatvijaAizpute
100m brass / breastrokeH1AndisBukonts00:01,42,08LatvijaValmieraOZOLNIEKU RONII
100m brass / breastrokeH2ViktorsBakanovs00:02,03,83LatvijaCarnikavaJelgavas Roņi
100m brass / breastrokeH3AnatolijsBartkevics00:02,30,50LatvijaRigaLatvijsronis
100m brass / breastrokeI1VladimirKonstantinov00:03,47,28Latvija
100m brass / breastrokeJ11VasilijsKudiķis00:04,54,03LatvijaOgreOgres Roņi
200m brīvais / freestyleC1PāvelsŠišlovs00:02,37,70LatvijaRīgaSwim4Style
200m brīvais / freestyleC2IgorsMihaļevs00:02,54,09LatvijaJēkabpilsJēkabpils Roņi
200m brīvais / freestyleC3MārisPrindulis00:02,57,34LatvijaRīgaLucavsalas Ledus Lāči
200m brīvais / freestyleD1JanisBuna00:03,09,06LatvijaRīgaLatvijas ronis
200m brīvais / freestyleD2ErkkiKasenurm00:03,29,29EstoniaTallinnAdduco
200m brīvais / freestyleD3IvarsTimko00:03,38,55LatvijaJēkabpilsJēkabpils roņi
200m brīvais / freestyleE1ArtisŠmits00:03,41,41LatvijaRīgaLucavsalas Ledus Lāči
200m brīvais / freestyleF1AleksandrsJakovlevs00:03,51,95LatvijaJelgavaJelgavas roņi ZPK
200m brīvais / freestyleF2GuntarsJēkabsons00:04,13,75LatvijaLiepājaVeloronis
200m brīvais / freestyleF3ArtisKonopackis00:04,33,50LatvijaLiepāja
200m brīvais / freestyleF4MārisŽunda00:06,01,88LatvijaSaldusAKVA VITAMĪNS
200m brīvais / freestyleH1AndisBukonts00:03,02,73LatvijaValmieraOZOLNIEKU RONII
450m brīvais / freestyleD1JanisBuna00:07,42,87LatvijaRīgaLatvijas ronis
450m brīvais / freestyleH1ViktorsBakanovs00:09,45,84LatvijaCarnikavaJelgavas Roņi
Stafete
Vieta / ScoreKlubs / ClubKomandas nosaukumsVecuma grupa / Age groupDalībnieki / ParticipantsRezultāts / ResultsPilni gadi / AgeValsts /
Country
Pilsēta / City
1Swim4StyleSwim4StyleS1 (līdz 150)Sindija Siliņa00:00,55,8425LatvijaRīga
1Swim4StyleSwim4StyleS1 (līdz 150)Oļegs Jagovdiks00:00,55,8436LatvijaRīga
1Swim4StyleSwim4StyleS1 (līdz 150)Gundars Lapše00:00,55,8429LatvijaRīga
1Swim4StyleSwim4StyleS1 (līdz 150)Pavels Šislovs00:00,55,8432LatvijaRīga
2Jelgavas RoņiJelgavas Roņi Ice TorpedosS1 (līdz 150)Aleksandrs Jakovļevs00:00,56,4316LatvijaJelgava
2Jelgavas RoņiJelgavas Roņi Ice TorpedosS1 (līdz 150)Viktorija Gedroviča00:00,56,4320LatvijaJelgava
2Jelgavas RoņiJelgavas Roņi Ice TorpedosS1 (līdz 150)Dmitrijs Žigunovs00:00,56,4326LatvijaJelgava
2Jelgavas RoņiJelgavas Roņi Ice TorpedosS1 (līdz 150)Mihails Petrišins00:00,56,4335LatvijaJelgava
1BellatBalta PenguinsS2 (150+)Garijs Prohorovs00:01,06,3152BelarusMinsk
1BellatBalta PenguinsS2 (150+)Igor Pilshchikov00:01,06,3159BelarusMinsk
1BellatBalta PenguinsS2 (150+)Ellina Pilshchikova00:01,06,3115BelarusMinsk
1BellatBalta PenguinsS2 (150+)Jevgenijs Zinovjevs00:01,06,3135BelarusMinsk
2Jelgavas RoņiJelgavas Roņi Ice TorpedosS2 (150+)Aleksandrs Jakovļevs00:01,08,3251LatvijaJelgava
2Jelgavas RoņiJelgavas Roņi Ice TorpedosS2 (150+)Inga Gedroviča00:01,08,3249LatvijaJelgava
2Jelgavas RoņiJelgavas Roņi Ice TorpedosS2 (150+)Aleksandrs Mihailenko00:01,08,3239LatvijaJelgava
2Jelgavas RoņiJelgavas Roņi Ice TorpedosS2 (150+)Diāna Timermāne00:01,08,3224LatvijaJelgava
3Jēkabpils RoņiJēkabpils roņiS2 (150+)Igors Mihaļevs00:01,13,0931LatvijaJēkabpils
3Jēkabpils RoņiJēkabpils roņiS2 (150+)Ivars Timko00:01,13,0941LatvijaJēkabpils
3Jēkabpils RoņiJēkabpils roņiS2 (150+)Artis Rubens00:01,13,0943LatvijaJēkabpils
3Jēkabpils RoņiJēkabpils roņiS2 (150+)Dana Sila00:01,13,0939LatvijaJēkabpils
4Velo RonisVelo RonisS2 (150+)Ziedonis Līnis00:01,20,7263LatvijaLiepāja
4Velo RonisVelo RonisS2 (150+)Inga Krivcova00:01,20,7245LatvijaLiepāja
4Velo RonisVelo RonisS2 (150+)Mareks Kļimovs00:01,20,7240LatvijaLiepāja
4Velo RonisVelo RonisS2 (150+)Guntars Jēkabsons00:01,20,7251LatvijaLiepāja