blockimage

Liepājas atklātais čempionāts ziemas peldēšanā 2017 un XIII Latvijas ziemas peldēšanas čempionāta posms garajās distancēs

2017. gada 21. janvārī

 

SACENSĪBU REZULTĀTI

Sievietes 25 m
Vieta grupāVārdsUzvārdsVecuma grupaRezultātsPilsētaKlubs/biedrība
1BaibaJaunzemeJ (1947-1943)00:00,36,28LiepājaVeloRonis
2ValentīnaLeonovaJ (1947-1943)00:00,46,93RīgaLatvijas Ronis (Ķengaraga Roņi)
3LudmilaBesovaJ (1947-1943)00:00,51,60OgreOgres ronis
1MārīteLapiņaI (1952-1948)00:01,05,66VentspilsVentspils Jūras lauvas
1IngaOzoliņaH (1957-1953)00:00,31,91OlaineLatvijas Ronis
2ZentaLīneH (1957-1953)00:00,38,72LiepājaVeloRonis
3IlonaKursīteH (1957-1953)00:00,42,62VentspilsVentspils Jūras lauvas
1AnitaPlāciņaG (1962-1958)00:00,31,55LiepājaVeloRonis
2AndaZvīguleG (1962-1958)00:00,32,84OzolniekiOzolnieku roņi
3MarinaZotovaG (1962-1958)00:00,35,82RīgaĶengaraga roņi
1SandraGūtmaneF (1967-1963)00:00,30,89VentspilsVentspils jūras lauvas
2ValentinaGiļovaF (1967-1963)00:00,32,22RīgaLatvijas Roņi/Ķengaraga Roņi
3AusmaKlapereF (1967-1963)00:00,32,66VentspilsVentspils jūras lauvas
1LīgaRozenšteinaE (1972-1968)00:00,25,88LiepājaVeloRonis
2JeļenaMiezīteE (1972-1968)00:00,31,40Kuldīga
3IlzeViguleE (1972-1968)00:00,32,53OgreOgres ronis
4ZojaVeideE (1972-1968)00:00,34,19RigaLatvijas Ronis
5JeļenaKovaļovaE (1972-1968)00:00,34,66RīgaLatvijas Ronis (Ķengaraga Roņi)
6SigneTirkovskaE (1972-1968)00:00,38,72Liepāja
7IlgaMatuleE (1972-1968)00:00,42,72LiepājaVeloRonis
1GuntaOstrovskaD (1977-1973)00:00,25,80RīgaLatvijas ronis
2IngaKrivcovaD (1977-1973)00:00,26,50LiepājaVeloRonis
3KristīneRāteD (1977-1973)00:00,26,59Krimuldas novadsRaganas roņi
1RitaDehnikaC (1987-1978)00:00,26,09JelgavaNovators
2ZannaGogolevaC (1987-1978)00:00,26,78JelgavaNovators
3IngaBorenkovaC (1987-1978)00:00,32,12LiepājaVeloRonis
4ZandaLīneC (1987-1978)00:00,32,41LiepājaVeloRonis
5IrinaBergmaneC (1987-1978)00:00,33,72JelgavaNovators
1KristinePurinaB (1997-1988)00:00,26,10Dzeerumi
2MartaŠabovičaB (1997-1988)00:00,27,31Ķekava
3IlzeŠēfereB (1997-1988)00:00,32,19LiepājaVeloRonis
Vīrieši, 25 m
Vieta grupāVārdsUzvārdsVecuma grupaRezultātsPilsētaKlubs/biedrība
DainisGrīnisF (1967-1963)LiepājaVeloRonis
1VasīlijsKudiķisJ (1947-1943)00:00,47,66OgreOgres Roņi
1IvansBergmanisI (1952-1948)00:00,24,40JelgavaJelgavas roni
2VladimirsKonstantinovsI (1952-1948)00:00,34,16RīgaLatvijas ronis
3ArtjomsPetrovsI (1952-1948)00:00,38,18VentspilsVentspils Jūras lauvas
4AleksandrsPopovsI (1952-1948)00:00,41,20VentspilsVentspils Jūras lauvas
1AnatolijsBartkevicsH (1957-1953)00:00,27,32RigaKengaraga Roni
1SergejsLebedkovsG (1962-1958)00:00,21,47JūrmalaAquatica Jurmala
2FridonsPipijaG (1962-1958)00:00,22,76Ventspils
3AleksandrsBesklubenkoG (1962-1958)00:00,23,10Rīga
4EriksLazeG (1962-1958)00:00,36,18Talsi
5ImantsAuziņšG (1962-1958)00:00,40,73VentspilsVentspils Jūras lauvas
1JurisAndžānsF (1967-1963)00:00,17,56AizputeAizpute
2GarijsProhorovsF (1967-1963)00:00,20,94RīgaLatvijas Ronis (Ķengaraga Roņi)
3AndrejsVolginsF (1967-1963)00:00,32,50VentspilsVentspils Juras lauvas
4GuntisAndrussF (1967-1963)00:00,38,50Tukums
1JānisPolisE (1972-1968)00:00,20,49LiepājaVeloRonis
2JurisFjodorovsE (1972-1968)00:00,25,29
3GuntarsJēkabsonsE (1972-1968)00:00,26,13Liepāja
4ArvisKrivcovsE (1972-1968)00:00,26,87LiepājaVeloRonis
5KārlisKrumiņšE (1972-1968)00:00,29,07VentspilsVentspils Juras Lauvas
6ArnisĶipstsE (1972-1968)00:00,31,33Liepāja
1VytautasSaunorisD (1977-1973)00:00,21,25VilniusImpuls
2JānisBunaD (1977-1973)00:00,21,62RīgaĶengaraga Roņi
3ViestursLasmanisD (1977-1973)00:00,24,10Rīga
4JanisBruninsD (1977-1973)00:00,26,41Riga
5ArtursJericjansD (1977-1973)00:00,27,30LiepajaRietumkrasta roņi
6MaigursMūrmanisD (1977-1973)00:00,34,75
1AlderHarkmannC (1987-1978)00:00,16,16TallinU-Klubi
2OlegsJagovdiksC (1987-1978)00:00,16,44Jelgava
3MihailsPetrišinsC (1987-1978)00:00,18,38Jelgava
4KestutisSteponaviciusC (1987-1978)00:00,20,16VilniusImpuls
5EdmundsMartinsonsC (1987-1978)00:00,21,22LiepājaVeloRonis
6AgrisSamcovsC (1987-1978)00:00,21,44RīgaNRC
7IvarsTimkoC (1987-1978)00:00,21,59Jēkabpils
8VladislavsBergmanisC (1987-1978)00:00,23,69JelgavaNovators
9NormundsTiļugsC (1987-1978)00:00,24,34Liepāja
10IngmārsBahsC (1987-1978)00:00,29,83
11ArtisStrautmanisC (1987-1978)00:00,46,81LiepājaVeloRonis
1LukasKontrimavičiusB (1997-1988)00:00,19,25Impuls
2GustavsZālītisB (1997-1988)00:00,20,10
3MārtiņšŠarpņicksB (1997-1988)00:00,21,05LiepājaMilitārā policija
Sievietes, 50 m
Vieta grupāVārdsUzvārdsVecuma grupaRezultātsPilsētaKlubs/biedrība
1OlgaŽukovičaJ (1947-1943)00:01,50,50SaldusAKVA VITAMĪNS
2SkaidrīteGabrānovaJ (1947-1943)00:01,54,16RīgaLatvijas ronis
3ValentīnaLeonovaJ (1947-1943)00:02,04,04RīgaLatvijas Ronis (Ķengaraga Roņi)
4LīgaSaulīteJ (1947-1943)00:02,06,96CarnikavaLatvijas ronis
1OlgaSilovaH (1957-1953)00:01,04,56OgreOgres ronis
1GuntaFetere-FektereG (1962-1958)00:00,54,32VidrižiRaganas roņi
2AndaZvīguleG (1962-1958)00:01,13,39OzolniekiOzolnieku roņi
3MarinaZotovaG (1962-1958)00:01,21,37RigaKengaraga roni
4MairaSilacērpaG (1962-1958)00:01,26,04Aizpute
1ValentinaGiļovaF (1967-1963)00:01,18,88RīgaLatvijas Roņi/Ķengaraga Roņi
2IngaPapardeF (1967-1963)00;01,59,03VentspilsVentspils jūras lauvas
1LīgaRozenšteinaE (1972-1968)00:00,54,17LiepājaVeloRonis
2ZojaVeideE (1972-1968)00:00,59,32RigaLatvijas roni
3JeļenaKovaļovaE (1972-1968)00:01,13,31RīgaLatvijas Ronis (Ķengaraga Roņi)
1KristīneRāteD (1977-1973)00:00,45,03Krimuldas novadsRaganas roņi
2NataļjaNevostrujevaD (1977-1973)00:00,59,56VentspilsVentspils Jūras lauvas
1IngaBorenkovaC (1987-1978)00:01,08,71LiepājaVeloRonis
Vīrieši, 50 m
Vieta grupāVārdsUzvārdsVecuma grupaRezultātsPilsētaKlubs/biedrība
1VasīlijsKudiķisJ (1947-1943)00:01,47,16OgreOgres Roņi
1IvansBergmanisI (1952-1948)00:00,42,54JelgavaJelgavas roni
2VladimirsKonstantinovsI (1952-1948)00:01,00,09RīgaLatvijas ronis
3ArtjomsPetrovsI (1952-1948)00:01,28,19VentspilsVentspils Jūras lauvas
1AnatolijsBartkevicsH (1957-1953)00:00,52,40RīgaĶengaraga Roņi
1AndisBukontsG (1962-1958)00:00,32,38ValmieraOzolnieki
2ValtersRaitsG (1962-1958)00:00,35,19KuldīgaOgres roņi
3FridonsPipijaG (1962-1958)00:00,40,51Ventspils
4AleksandrsBesklubenkoG (1962-1958)00:00,45,20Rīga
5GeorgijsPavlovsG (1962-1958)00:00,46,12
6EriksLazeG (1962-1958)00:00,59,75Talsi
7EdvīnsStonisG (1962-1958)00:01,04,59
1JurisAndžānsF (1967-1963)00:00,36,16AizputeAizpute
2GarijsProhorovsF (1967-1963)00:00,38,82RīgaLatvijas Ronis (Ķengaraga Roņi)
3ArtisKonopackisF (1967-1963)00:00,47,91Liepāja
1IntsTirkovskisE (1972-1968)00:00,41,77Liepāja
2JānisPolisE (1972-1968)00:00,45,57LiepājaVeloRonis
3JurisFjodorovsE (1972-1968)00:00,52,06
4GuntarsJēkabsonsE (1972-1968)00:00,53,00Liepāja
1JānisBunaD (1977-1973)00:00,36,67RīgaĶengaraga Roņi
2ArtursJericjansD (1977-1973)00:00,44,80LiepājaRietumkrasta roņi
3PēterisPētersonsD (1977-1973)00:00,51,47
1AlderHarkmannC (1987-1978)00:00,28,19TallinU-Klubi
2MihailsPetrišinsC (1987-1978)00:00,30,50Jelgava
3VladislavsBergmanisC (1987-1978)00:00,36,15JelgavaNovators
4MareksBērziņšC (1987-1978)00:00,47,07
1KristapsVaģelisB (1997-1988)00:00,29,66SaldusAKVA VITAMĪNS
2ModrisGūtmanisB (1997-1988)00:00,48,91Aizpute
3Kristians KrūmiņšB (1997-1988)00:00,55,23Talsi
4KārlisKrūmiņšB (1997-1988)00:00,58,90Talsi
Sievietes, 100 m
Vieta grupāVārdsUzvārdsVecuma grupaRezultātsPilsētaKlubs/biedrība
1IngaOzoliņaH (1957-1953)00:02,51,50OlaineLatvijas Ronis
1IngaKrivcovaD (1977-1973)00:02,18,87LiepājaVeloRonis
2KristīneRāteD (1977-1973)00:02,24,35Krimuldas novadsRaganas roņi
1AgateĀdiņaB (1997-1988)00:02,09,16GrobiņaGrobiņas Sporta centrs
Vīrieši, 100 m
Vieta grupāVārdsUzvārdsVecuma grupaRezultātsPilsētaKlubs/biedrība
1VasīlijsKudiķisJ (1947-1943)00:04,14,69OgreOgres Roņi
1AnatolijsBartkevicsH (1957-1953)00:02,28,09RigaKengaraga Roni
1AndisBukontsG (1962-1958)00:01,18,53ValmieraOzolnieki
2FridonsPipijaG (1962-1958)00:01,36,95Ventspils
3SergejsLebedkovsG (1962-1958)00:01,39,29
4IgorsSiņicinsG (1962-1958)00:02,52,50Ventspils jūras lauvas
1GarijsProhorovsF (1967-1963)00:01,38,43RīgaLatvijas Ronis (Ķengaraga Roņi)
1GintsKopicsE (1972-1968)00:01,27,20SaldusAKVA VITAMĪNS
2ĀrisBurkinsE (1972-1968)00:01,28,75LiepājaVeloronis
3AlfredsBramanisE (1972-1968)00:01,40,38VentspilsVentspils jūras lauvas
4JānisPolisE (1972-1968)00:01,56,66LiepājaVeloRonis
5RobertsGūtmanisE (1972-1968)00:02,50,28Aizpute
1JanisBruninsD (1977-1973)00:02,24,81
2GaidisBrikmanisD (1977-1973)00:02,39,90LiepājaRietumkrasta roņi
1AlderHarkmannC (1987-1978)00:01,02,78TallinU-Klubi
2MihailsPetrišinsC (1987-1978)00:01,12,43Jelgava
3AgrisSamcovsC (1987-1978)00:01,47,30RīgaNRC
4StanislavsJumatovsC (1987-1978)00:01,57,29VentspilsVentspils Juras Lauvas
Vīrieši un sievietes, 200 m
Vieta grupāVārdsUzvārdsVecuma grupaRezultātsPilsētaKlubs/biedrība
1ValtersRaitsG (1962-1958)00:03,24,09KuldīgaOgres roņi
1AgrisVītoliņšF (1967-1963)00:03,48,76SaldusAKVA VITAMĪNS
1JānisBunaD (1977-1973)00:03,16,41RīgaĶengaraga Roņi
1GuntaOstrovskaD (1977-1973)00:04,55,93
1MihailsPetrišinsC (1987-1978)00:02,38,62Jelgava
1GustavsZālītisB (1997-1988)00:02,56,35
Vīrieši, 450 m
Vieta grupāVārdsUzvārdsVecuma grupaRezultātsPilsētaKlubs/biedrība
1GarijsProhorovsF (1967-1963)00:09,05,07RīgaLatvijas Ronis (Ķengaraga Roņi)
1AlfredsBramanisE (1972-1968)00:10,22,13VentspilsVentspils jūras lauvas
1JānisBunaD (1977-1973)00:08,04,98RīgaĶengaraga Roņi