Ziemas peldētāji aicina uz koptreniņu ar hokeja klubu “Liepāja”

  • 13.12.2019.

Gatavojoties Latvijas XVI atklātajam ziemas peldēšanas čempionātam, kas Liepājā norisināsies 25. janvārī, visi interesenti svētdien, 15. decembrī, plkst. 13:00 aktīvās atpūtas vietā “Beberliņi” aicināti uz tematisko ziemas peldēšanas koptreniņu ar hokeja klubu „Liepāja”.

Gan Liepājas ziemas peldētājiem, gan hokejistiem ideāli apstākļi sportošanai ir tad, ja ir ledus. Šogad daba mūspusē nelutina ar mīnus grādiem, tādēļ ziemas peldētāji un hokejisti apvienojušies kopīgā sportiskā aktivitātē, lai ar savu enerģiju un entuziasmu, iespējams, ietekmētu laikapstākļus. Uz koptreniņu svētdien aicināts ikviens interesents, gan cilvēki, kuri vēlas uzzināt ko vairāk par ziemas peldēšanu un rūdīšanos, gan tie, kuri nolēmuši iejusties hokejista lomā un pamēģinātu, kā treniņiem un spēlēm iesildās hokejisti.

Liepāja vienmēr ir bijusi sporta tradīcijām bagāta pilsēta, un hokejs ir sporta veids, kas Liepājā ir bijis cieņā gadu gadiem. Hokeja klubs „Liepāja” ir dibināts 2018. gada aprīlī kā jauna struktūrvienība, bet ne tukšā vietā. Komandas kodolu veido sportisti, kas par labiem hokejistiem ir izauguši Liepājā. Šo filozofiju klubs saglabā visā savā pastāvēšanas laikā – priekšroka vienmēr ir dota hokejistiem, kuri auguši un pilnveidojušies Liepājā.

Ziemas peldēšanas koptreniņa iesildīšanos svētdien novadīs hokeja kluba “Liepāja” hokejisti – aizsargs Mārtiņš Oskars Freimanis un uzbrucējs Māris Miezis, kuri arī paši ir pievērsušies ziemas peldēšanai.

Koptreniņa dalībnieki, kuri pēc treniņa dosies peldēt, pēc kopējās peldes bez maksas varēs sasildīties arī pirtiņā. Savukārt tie, kuriem ir interese par ziemas peldēšanu un rūdīšanos, bet kuri vēl nav saņēmuši drosmi, draudzīgā atmosfērā varēs aprunāties ar jau pieredzējušiem ziemas peldētājiem.

Atgādinām, ka ikviens interesents aicināts reģistrēties ziemas peldēšanas čempionātam mājaslapā veloronis.lv, kur pieejams arī sacensību nolikums. Vēl līdz 7. janvārim reģistrācija čempionātam ir par zemāku dalības maksu, no 8. janvāra dalības maksa pieaugs.

Sacensībās var piedalīties 200 dalībnieku, sasniedzot šo skaitu pieteikumu pieņemšana var tikt pārtraukta. Reģistrācija internetā ilgs līdz 17. janvārim.

Ziemas peldēšanas čempionātu organizē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas klubs “VeloRonis” sadarbībā ar Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldi.

Vairāk informācijas par ziemas peldēšanu, treniņiem un sacensībām pieejama mājaslapā veloronis.lv.

Foto: no VeloRoņa arhīva