Ziemas peldētāji aicina uz koptreniņu ar krosfita sporta klubu

  • 07.01.2019.

Gatavojoties Latvijas XV atklātajam ziemas peldēšanas čempionātam, kas Liepājā norisināsies jau 26. janvārī, visi interesenti svētdien, 13. janvārī, plkst. 13:00 aktīvās atpūtas vietā “Beberliņi”, aicināti uz tematisko ziemas peldēšanas koptreniņu kopā ar krosfita un funkcionālā fitnesa nodarbību sporta klubu „Power House Liepāja”.

Lai Jauno gadu uzsāktu aktīvi un veselīgi, uz koptreniņu aicināts ikviens interesents, gan cilvēki, kuri vēlas uzzināt ko vairāk par ziemas peldēšanu un rūdīšanos, gan tie, kuri nolēmuši izmēģināt fitnesu un krosfitu.

Kā stāsta krosfita un funkcionālā fitnesa nodarbību sporta kluba “Power House Liepāja” pārstāvji, krosfits pēc definīcijas ir mainīgs, individuāli pielāgojamas intensitātes, funkcionāls treniņš. Krosfita trīs galvenās sastāvdaļas ir izturības treniņš, svarcelšanas vingrinājumi un vingrinājumi ar sava ķermeņa svaru. Ar krosfitu var nodarboties ikviens, sākot no pusaudžiem līdz pieredzējušiem sportistiem.

Sporta klubs “Power House Liepāja” šī gada janvārī atzīmēs savas pastāvēšanas divu gadu jubileju un svētku noskaņās ir sagādājuši pārsteigumu arī kādam no koptreniņa dalībniekiem.

Koptreniņa dalībnieki, kuri pēc treniņa dosies peldēt, pēc kopējās peldes bez maksas varēs sasildīties arī pirtiņā. Savukārt tie, kuriem ir interese par ziemas peldēšanu un rūdīšanos, bet kuri vēl nav saņēmuši drosmi, draudzīgā atmosfērā varēs aprunāties ar jau pieredzējušiem ziemas peldētājiem.

Atgādinām, ka ikviens interesents aicināts reģistrēties ziemas peldēšanas čempionātam mājaslapā veloronis.lv, kur pieejams arī sacensību nolikums. Vēl tikai šodien, 7. janvārī, reģistrācija čempionātam ir par zemāku dalības maksu, no 8. janvāra dalības maksa pieaugs.

Sacensībās var piedalīties 200 dalībnieku, sasniedzot šo skaitu pieteikumu pieņemšana var tikt pārtraukta. Reģistrācija internetā ilgs līdz 21. janvārim.

Ziemas peldēšanas čempionātu organizē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas klubs “VeloRonis” sadarbībā ar Sporta pārvaldi un Vides veselības un sabiedrības līdzdalības daļu.

Vairāk informācijas par ziemas peldēšanu, treniņiem un sacensībām pieejama mājaslapā veloronis.lv.

Foto: Sense Media