Ziemas peldētāji aicina uz koptreniņu ar Liepājas tenisistiem

  • 11.01.2020.

Gatavojoties  Latvijas XVI atklātajam ziemas peldēšanas čempionātam, kas  Liepājā norisināsies 25. janvārī, visi interesenti svētdien, 12. janvārī, plkst. 13:00 aktīvās atpūtas vietā “Beberliņi” aicināti uz tematisko ziemas peldēšanas koptreniņu ar Liepājas tenisistiem.

 

Jau tradicionāli, gatavojoties ziemas peldēšanas sacensībām, Liepājas ziemas peldētāji aicina uz kopīgu iesildīšanos kāda cita sporta veida pārstāvjus. Šoreiz koptreniņa iesildīšanos vadīt uzrunāti Liepājas Tenisa sporta skolas vispārējās fiziskās sagatavotības treneris Gvido Šalms un tenisa treneris Toms Rolis. Arī Liepājas tenisa dzīvē janvārī gaidāms vērienīgs pasākums, kas mūsu pilsētā norisināsies pirmo reizi.

 

No 20. līdz 26.janvārim LOC Tenisa hallē norisināsies starptautiskās ITF W15 kategorijas sacensības sievietēm “Liepaja Open”. Sacensībās piedalīsies tenisistes, kuras atrodas WTA reitingā. Lielākā daļa no dalībniecēm atrodas 500 labāko pasaules tenisistu sarakstā. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēs Elza Tomase un Alise Vindiga, kuras saņēmušas īpašo uzaicinājumu piedalīties šajās sacensībās kā mājinieces.

 

Koptreniņa dalībnieki, kuri pēc treniņa dosies peldēt, pēc kopējās peldes varēs sasildīties arī pārvietojamā pirtī. Savukārt tie, kuriem ir interese par ziemas peldēšanu un rūdīšanos, bet kuri vēl nav saņēmuši drosmi, draudzīgā atmosfērā varēs aprunāties ar jau pieredzējušiem ziemas peldētājiem.

 

Atgādinām, ka interesenti (arī tie, kuri vēlas izmēģināt spēkus ziemas peldēšanā bez laika kontroles – Jauno roņu un Roņu distancēs) vēl līdz 17.janvārim aicināti reģistrēties Latvijas ziemas peldēšanas čempionātam mājaslapā veloronis.lv, kur pieejams arī sacensību nolikums.

 

Latvijas ziemas peldēšanas čempionātu organizē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas klubs “VeloRonis” ar Liepājas pilsētas pašvaldības atbalstu.

 

Vairāk informācijas par ziemas peldēšanu, treniņiem un sacensībām pieejama mājaslapā veloronis.lv.