Ziemas peldētāji aicina uz koptreniņu salsas ritmos

  • 01.11.2017.

Svētdien, 5. novembrī, plkst. 13:00 atpūtas vietā “Beberliņi” norisināsies otrais tematiskais ziemas peldēšanas koptreniņš šajā gadā, kas šoreiz tiks aizvadīts salsas dejas ritmos. Uz pasākumu aicināti gan pieredzējuši ziemas peldētāji, gan tādi, kuri tikai domā uzsākt rūdīšanos, gan arī citi interesenti, kuri savu brīvo laiku vēlas pavadīt aktīvi un interesanti.

 

Iesildīšanos salsas ritmos vadīs deju skolotājs Ēriks Veits, kurš pats gan ir siltummīlis, un pat vasarā šeit ūdens šķiet par vēsu, labprātāk peldas siltajās zemēs, taču atbalsta tos, kuri peld ziemā.

 

Dejošana sagādā gan emocionālu prieku, gan ļoti labi iespaido fizisko ķermeni. Dejošanas laikā tiek iesaistīsi visi ķermeņa muskuļi, tā attīsta izturību, tādejādi uzlabo arī sirdsdarbību un asinsriti, kas samazina risku saslimt ar dažādām sirds un asinsrites slimībām.

 

Pēc koppeldes dalībnieki varēs sasildīties pārvietojamā pirtiņā, pie kuras Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas klubs “Veloronis” šogad tikusi, piesaistot Liepājas pilsētas pašvaldības nevalstisko organizāciju projektu konkursā iegūto līdzfinansējumu. Interesentiem, kuri tikai domā uzsākt rūdīšanos, pēc treniņa būs iespēja aprunāties un lūgt padomus jau pieredzējušiem ziemas peldētājiem.

 

Arī šoreiz ikviens ziemas peldes dalībnieks varēs piedalīties loterijā, kurā būs iespēja laimēt tematiskas un interesantas balvas.

 

Atgādinām, ka ziemas peldētāji pulcējas Beberliņu ūdenskrātuves ziemeļu daļā – pie piedzīvojumu parka „Tarzāns”.

 

Lai pievērstu veselīgam dzīvesveidam arvien vairāk cilvēkus, ar Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas Veselība veicināšanas projektu konkursā iegūto atbalstu šajā ziemas peldēšanas sezonā ik pēc trīs nedēļām plānoti četri tematiskie treniņi. Tematiskajos treniņos arī šogad tiks piesaistīti citi sporta veidu pārstāvji un veselības veicināšanas speciālisti, kas dalīsies savā pieredzē un zināšanās, tādēļ uz treniņiem aicināti ne tikai ziemas peldētāji, bet arī citi interesenti.

 

Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas klubs “VeloRonis” sadarbībā ar Sporta pārvaldi un pašvaldības administrācijas Vides veselības un sabiedrības līdzdalības daļu ik gadu janvārī atpūtas vietā “Beberliņi” rīko vērienīgas ziemas peldēšanas sacensības. Šogad pirmo reizi Liepājas ziemas peldētājiem uzticēts rīkot arī atklāto Latvijas ziemas peldēšanas čempionātu, kas notiks 2018.gada 27.janvārī.

 

Vairāk informācijas par ziemas peldēšanu, koptreniņiem un sacensībām pieejama mājaslapā veloronis.lv.

 

Foto: Ingus Vrubļevskis