Ziemas peldētāji aicina uz sezonas noslēdzošo koppeldi

  • 21.04.2017.

Šo svētdien, 23. aprīlī, pulksten 13 “Beberliņu” ziemas peldēšanas vietā norisināsies ziemas peldēšanas entuziastu sezonas noslēdzošā roņu koppelde.

 

Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas kluba “VeloRonis” valdes priekšsēdētāja Inga Krivcova, komentējot sasniegto pēdējās sezonas laikā, uzsver: “Šo sezonu Liepājā varētu vērtēt kā tādu ziemas peldēšanas intensīvās attīstības gadu, jo ar mūsu kluba darbībām esam aizrāvuši gan sabiedrību, gan arī paši auguši kā zināšanās un pieredzē, tā arī skaita ziņā.”

Nenoliedzami šajā sezonā Liepājas roņu kustība kļuvusi vēl aktīvāka un pamanāmāka. Pirms 2017. gada Latvijas ziemas peldēšanas centrālajām sacensībām jaunajā “Beberliņu” peldvietā notika četri koptreniņi ar ielu vingrotāju, futbolistu, krossfit un regbija pārstāvju piedalīšanos, kurus organizēja biedrība “VeloRonis” sadarbībā ar Sporta pārvaldi un Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļu. Savukārt 21. janvārī tika aizvadīts pirmais starptautiskais Liepājas atklātais čempionāts ziemas peldēšanā ar gandrīz 140 dalībniekiem. Arī svētdienu regulārajās koppeldēs “Beberliņos” pulcējās ap 30 un vairāk roņu vecumā no 3 līdz 70 gadiem. Vienpadsmit no Liepājas roņiem ieguvuši godalgotas vietas XIII Latvijas ziemas peldēšanas čempionātā, kā arī tikpat liepājnieku šogad piedalījušies Pasaules kausa ziemas peldēšanā posmos Jelgavā un Tallinā.

Ar ziemas peldēšanas sezonas noslēgumu “roņi” nešķiras, bet vairāk pievēršas biedrības “VeloRonis” otrajam darbības veidam – velo braukšanai ikdienā, kā arī iesaistoties citos ar velo braukšanu saistītos pasākumos.

Turklāt ziemas peldēšanas interesenti tiek aicināti sākt rūdīties jau vasaras siltajos mēnešos, lai pievienotos kuplajam un draudzīgajam Liepājas roņu pulkam šā gada 8. oktobrī, kad ir paredzēta jaunās sezonas atklāšana. Arī nākošajā sezonā notiks atraktīvi koptreniņi, kuros varēs gatavoties XIV Latvijas ziemas peldēšanas čempionātam, kas šoreiz norisināsies Liepājā, 2018. gada 27. janvārī.

Foto: Sense Media