Ziemas peldētāji aicināti uz saliedēšanās koptreniņu

  • 25.10.2018.

Svētdien, 28. oktobrī, plkst. 13:00 atpūtas vietā “Beberliņi” norisināsies Liepājas ziemas peldētāju iepazīšanās un saliedēšanās koptreniņš, uz kuru aicināti visi, kurus ieinteresējusi ziemas peldēšana un rūdīšanās.

 

Jau trešo gadu, sākot ar oktobri, Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas klubs “Veloronis” ik svētdienu plkst. 13:00 aicina ikvienu interesentu pulcēties atpūtas vietā “Beberliņi”, pie piedzīvojumu parka “Tarzāns”, uz kopīgām ziemas peldēm.

28. oktobrī ikvienam būs iespēja piedalīties koptreniņā, kuru jautrā un nepiespiestā gaisotnē vadīs atraktīvā pasākumu vadītāja Elīna Senkēviča. Savukārt, iestājoties aukstākam laikam, šajā svētdienā pēc peldes būs iespēja sasildīties pārvietojamā pirtiņā, kas tika iegādāta par Liepājas pilsētas pašvaldības Nevalstisko organizāciju projektu konkursā iegūto līdzfinansējumu. Kā papildu motivāciju dažiem dalībniekiem biedrība “VeloRonis” būs sarūpējusi kādu patīkamu pārsteigumu.

 

Šogad Liepājā, kā arī citviet Latvijā, novērojama tendence pieaugt ziemas peldētāju skaitam. Ik svētdienu uz peldēm Beberliņos pulcējas ap 70 interesentu vecumā no 3 līdz 75 gadiem.

 

Vairāk informācijas par ziemas peldēšanu, koptreniņiem un sacensībām pieejama mājaslapā veloronis.lv.