Ziemas peldētāji un bodibildinga sportisti atpūtas vietā “Beberliņi” aicina uz pirmo koptreniņu

  • 11.10.2017.

Svētdien, 15. oktobrī, plkst. 13:00 atpūtas vietā “Beberliņi” norisināsies šogad pirmais tematiskais ziemas peldēšanas koptreniņš, kuru vadīs bodibildinga un fitnesa federācijas “NAC Latvia” treneri. Uz pasākumu aicināti gan pieredzējuši ziemas peldētāji, gan tādi, kuri tikai domā uzsākt rūdīšanos, gan arī citi interesenti, kuri savu brīvo laiku vēlas pavadīt aktīvi un interesanti.

 

Latvijā ir vairākas bodibildinga (bodybuilding) un fitnesa federācijas, vadošā no tām ir “NAC Latvia”, kurā apvienojušies Latvijas muskuļotākie vīrieši un graciozākās sievietes, kuri guvuši pasaules līmeņa atzinību un godalgotas vietas. Atbilstoši fitnesa un bodibildinga labākajām tradīcijām un metodēm ziemas peldētāju koptreniņa iesildīšanos vadīs “NAC Latvia” treneri – Ņikita Putilovs, Lāsma Balbārde, Anastasija Pečkureva un Rustems Nizamovs.

 

“Lieliska izskata un labas pašsajūtas pamatā ir fiziskās aktivitātes, pareizs uzturs un pozitīva attieksme. Fitness, kultūrisms, kā arī bodibildings un atlētisms ir spēka vingrojumu sporta veids, kurā ar vingrojumu palīdzību tiek veidots proporcionāli muskuļots augums un labas stāja. Fitnesam nav vecuma ierobežojumu, jo ar to var nodarboties gan bērni, gan gados vecāki cilvēki,” uzsver NAC Latvia – Kurzeme pārstāvis Juris Dambītis.

 

Juris pats atzīst, ka ziemas peldēšana nav viņam pa spēkam, jo rada pārlieki lielu diskomfortu, tādēļ apbrīno ziemas peldētājus par viņu drosmi un spēju pielāgoties un izbaudīt krasās temperatūras maiņas.

 

Pēc koppeldes dalībnieki varēs sasildīties pārvietojamā pirtiņā, pie kuras Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas klubs “Veloronis” šogad tikusi, piesaistot Liepājas pilsētas pašvaldības nevalstisko organizāciju projektu konkursā iegūto līdzfinansējumu. Interesentiem, kuri tikai domā uzsākt rūdīšanos, pēc treniņa būs iespēja aprunāties un lūgt padomus jau pieredzējušiem ziemas peldētājiem.

 

Arī šogad ikviens ziemas peldes dalībnieks tematiskajos treniņos varēs piedalīties loterijā, kurā būs iespēja laimēt tematiskas un interesantas balvas.

 

Atgādinām, ka ziemas peldētāji pulcējas Beberliņu ūdenskrātuves ziemeļu daļā – pie piedzīvojumu parka „Tarzāns”.

 

Lai pievērstu veselīgam dzīvesveidam arvien vairāk cilvēkus, ar Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas Veselība veicināšanas projektu konkursā iegūto atbalstu šajā ziemas peldēšanas sezonā ik pēc trīs nedēļām plānoti četri tematiskie treniņi. Tematiskajos treniņos arī šogad tiks piesaistīti citi sporta veidu pārstāvji un veselības veicināšanas speciālisti, kas dalīsies savā pieredzē un zināšanās, tādēļ uz treniņiem aicināti ne tikai ziemas peldētāji, bet arī citi interesenti.

 

Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas klubs “VeloRonis” sadarbībā ar Sporta pārvaldi un pašvaldības administrācijas Vides veselības un sabiedrības līdzdalības daļu ik gadu janvārī atpūtas vietā “Beberliņi” rīko vērienīgas ziemas peldēšanas sacensības. Šogad pirmo reizi Liepājas ziemas peldētājiem uzticēts rīkot arī atklāto Latvijas ziemas peldēšanas čempionātu, kas notiks 2018.gada 27.janvārī.

 

Vairāk informācijas par ziemas peldēšanu, koptreniņiem un sacensībām pieejama mājaslapā veloronis.lv.

 

Foto: Sense Media