Ziemas peldētāju koptreniņš tiks aizvadīts ar fitnesa un cīņas sporta elementiem

  • 29.11.2017.

Svētdien, 3. decembrī, plkst. 13:00 atpūtas vietā “Beberliņi” norisināsies jau trešais tematiskais ziemas peldēšanas koptreniņš šajā gadā. Šoreiz koptreniņš tiks aizvadīts ar fitnesa un cīņas sporta elementiem. Uz pasākumu jau tradicionāli aicināti gan pieredzējuši ziemas peldētāji, gan tādi, kuri tikai domā uzsākt rūdīšanos, gan arī citi interesenti, kuri savu brīvo laiku vēlas pavadīt aktīvi un interesanti.

 

Iesildīšanos vadīs fitnesa treneris un menedžeris Pēteris Vītols. Pārstāvot savu veselīga dzīvesstila uzņēmumu „VP Fitness and Beauty” un sadarbības cīņas sporta klubu „Ballistic Boxing Club”, tiks veikti dažādi fitnesa un cīņas elementu iesildošie vingrinājumi.

Pēteris piebilst, ka šajā sezonā pašam sanācis mazāk peldēt, taču viņš atbalsta peldētājus, jo tas ir vēl viens ļoti labs veids, kā uzlabot savu sportisko formu, veselību un pašsajūtu, protams, to darot pareizi un regulāri.

Pēc koppeldes dalībnieki kā ik katru svētdienu varēs sasildīties pārvietojamā pirtiņā, pie kuras Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas klubs “Veloronis” šogad ticis, piesaistot Liepājas pilsētas pašvaldības nevalstisko organizāciju projektu konkursā iegūto līdzfinansējumu.

Arī šoreiz ikviens ziemas peldes dalībnieks varēs piedalīties loterijā, kurā būs iespēja laimēt tematiskas un interesantas balvas.

Atgādinām, ka ziemas peldētāji pulcējas Beberliņu ūdenskrātuves ziemeļu daļā – pie piedzīvojumu parka „Tarzāns”.

Lai pievērstu veselīgam dzīvesveidam arvien vairāk cilvēkus, ar Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas Veselība veicināšanas projektu konkursā iegūto atbalstu šajā ziemas peldēšanas sezonā ik pēc trīs nedēļām plānoti četri tematiskie treniņi. Tematiskajos treniņos arī šogad tiks piesaistīti citi sporta veidu pārstāvji un veselības veicināšanas speciālisti, kas dalīsies savā pieredzē un zināšanās, tādēļ uz treniņiem aicināti ne tikai ziemas peldētāji, bet arī citi interesenti.

Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas klubs “VeloRonis” sadarbībā ar Sporta pārvaldi un pašvaldības administrācijas Vides veselības un sabiedrības līdzdalības daļu ik gadu janvārī atpūtas vietā “Beberliņi” rīko vērienīgas ziemas peldēšanas sacensības. Šogad pirmo reizi Liepājas ziemas peldētājiem uzticēts rīkot arī atklāto Latvijas ziemas peldēšanas čempionātu, kas notiks 2018.gada 27.janvārī.

Vairāk informācijas par ziemas peldēšanu, koptreniņiem un sacensībām pieejama mājaslapā veloronis.lv.