Ziemas peldēšanas čempionātam pieteikušies 173 dalībnieki

  • 24.01.2018.

XIV Latvijas atklātajam ziemas peldēšanas čempionātam, kas sestdien, 27. janvārī, norisināsies Liepājā, atpūtas vietā “Beberliņi”, reģistrējušies 173 dalībnieki. Sacensībās būs pārstāvēta ne tikai Latvija, bet arī Vācija, Baltkrievija un Mongolija.

 

XIV Latvijas atklātais ziemas peldēšanas čempionāts norisināsies astoņās distancēs (no 25m līdz pat 450m peldējumos, kā arī klubu sacensības stafetē 4x25m). Atklāšanas ceremonija sāksies plkst. 12.00. Sacensību nolikums ikvienam interesentam pieejams mājaslapā veloronis.lv.

 

Čempionāta organizatori, piesaistot atbalstītājus, sarūpējuši pārsteigumus – kāds no maksas distanču dalībniekiem iegūs Tallink dāvāto kruīzu Rīga – Stokholma – Rīga četrām personām vai Gandrs velosipēdu. Arī čempionāta uzvarētāji saņems vērtīgas atbalstītāju sarūpētās balvas.

 

Ziemas peldēšanas sacensības vienmēr norisinās draudzīgā un pozitīvā noskaņā. Sacensību norise tiek organizēta tā, lai ir interesanti ne tikai peldētājiem, bet arī skatītājiem un ģimenēm ar bērniem.

 

Pasākuma ietvaros apmeklētājiem būs pieejamas aktivitātes bērniem, izjādes ar ponijiem, kā arī izbraukuma tirdzniecība (karsta tēja, zupa, u.c.). Ja laika apstākļi būs piemēroti dažādiem ziemas sporta veidiem, tad gleznainajā mežu ielokā būs iespējams gan slidot, gan slēpot.

 

Kā jau ierasts, arī šogad Liepājas ziemas peldētāji pulcējas Beberliņu ūdenskrātuves ziemeļu daļā –, pie piedzīvojumu parka „Tarzāns” un arī čempionāts norisināsies šajā vietā.

 

Pasākumu organizē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas klubs “VeloRonis” sadarbībā ar Sporta pārvaldi un Vides veselības un sabiedrības līdzdalības daļu.

 

Vienlaikus šajā dienā, 27. janvārī, Liepājā norisināsies arī Stinšu svētki, kas šogad notiks Juliannas pagalmā, Friča Brīvzemnieka ielā 7.

 

Abu pasākumu apmeklētāju ērtībai starp tiem kursēs bezmaksas mikroautobuss. Vienlaicīgi gan no Beberliņiem, gan Stinšu svētkiem (iekāpšana pie koncertzāles „Lielais dzintars”): 13.00, 14.00 un 15.00.

 

Foto: Ģirts Gertsons